Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Egyszerűen beleszerettem az osztálytársamba. Nagyon szép lány, állandóan rajta jár az eszem és ez mostmár zavar. Próbálkoztam nála és van, hogy úgy éreztem, hogy akar valamit, de van, hogy nem. Mostanra belefáradtam. Nem akarok reménytelenül futni, ábrándozni valaki után akinek nem kellek. Szeretnék kiszeretni belőle. És értem én, hogy foglaljam le magam ezzel, azzal és akkor nem gondolok rá, de mivel minden nap látom, nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek, hogy ne érezzek iránta semmit? Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. febr. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress mást, ez a legjobb megoldás.
2017. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Keress mást.
2017. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyszer úgy látod, hogy bejössz neki, egyszer meg nem, ez inkább a saját bizonytalanságodnak, önbizalomhiányodnak a tükörképe. Lehet, hogy nem így van,lehet, hogy mindig tetszel neki, de semmilyen jelnem elég egyértelmű neked, de az is lehet, hogy a bizonytalanságod nem tetszik neki.

Persze az is lehet, hogy nem kölcsönös, csak olykor kedves, és te ezt félreértelmezed.


Nem a legszerencsésebb, hogy az osztálytársad,de ha már így van,akkor is azt javaslom, hogy vállald fel. Ne azzal, hogy szerelmet vallasz, teketóriázás nélkül,hogy túl essél rajta,mert azzal elriasztod akkor is,ha van esélyed.

Hívd meg valami cukrászdába, stb, hanem ér rá, kérdezz rá, hogy máskor esetleg? Mert lehet, hogy tényleg, de az is,hogy csak lekoptat.


De ha a gyávaságod győz, akkor csak az lesz erősebb. Ha a bátorságod, és legrosszabb esetben csalatkozol benne, pl. kigúnyol akkor legalább kiszeretsz belőle.

2017. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!