Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék olyan helyzetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan helyzetet teremteni, hogy tudja, megcsókolhat?

Figyelt kérdés

Egy sráccal már sok ideje ismerjük egymást, és egyszer már majdnem össze is jöttünk. Szoktunk találkozgatni, és egy közös ismerősön keresztül tudom, hogy azt tervezi, hogy megcsókol, csak nem tudja, hogy én mit szólnék hozzá, ezért fél megtenni. Hogyan kéne olyan helyzetet teremtenem, hogy tudja, hogy szabad? És hogy én is szeretném? Itt most nem arra gondolok, hogy mondjam el neki, vagy hogy csókoljam meg én... Hanem, hogy hogyan teremtsem meg a tökéletes pillanatot. :))

És a filmekbe illő kulcscsörgetős jelenet se lenne rossz, de még ötletek?? Előre is köszi!!

(16/l)



2017. febr. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
ha Anna vagy, akkor beszarok. ha nem, akkor bocsi XD
2017. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Anna vagy, akkor az első válaszoló a jövendőbeli nyálcserélőd :D
2017. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

XD XD nem Anna vagyok, bocsi, ha csalódást okoztam :D

Bár vicces lett volna... :)))


De azért valaki válaszolhatna is... :D :D

2017. febr. 21. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj elvonulni vele kettesben beszélgetni, és tereld valami hasonló felé a témát, ha leesik neki akkor megcsókol (egyszer én is majdnem így jártam, de én nem mertem, ami nagy hiba volt)

Nem Szandra vagy véletlen? F/17

2017. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szoktatokkettesben lenni oleld meg és lassan tavolodj el (kézzel ne csak fejjel) es legyen a fejed elotte, szemezzetek.,.ha nem esik le neki ...hulye :'D
2017. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért kézdezgeti mindenki a nevemet?? XD

Nem, nem Szandra vagyok :D

De köszi az eddigi válaszokat!

Esetleg még ötletek? :))

2017. febr. 22. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyetek lehetőleg kettesben, vagy másoktól kicsit vonuljatok el. Állj vele szembe, és húzódj közel hozzá, és szó szerint mint a filmekben, néha néha nézz rá az ajkaira. Aztán a szemébe, és le kell, hogy esden neki a szitu ;)
2017. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!