Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
1,5 eve egy evfolyamba jarunk es egeszjoban is vagyunk.amikor talalkozunk altalaban eleg jol elbeszelgetunk... de az a baj hogy mindig a baratnoivel van es felek elhivni valahova mert ha visszautasit akkoro is hallani fogjak es valoszinuleg elmondjak mindenkiek. mit tegyek?(bocs a helyesirasert es az elejen ayert van kerdojel mert mashogy nem fogadja ell XD) 14/F
2017. febr. 21. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Haver, legyen már tököd! Szerinted a lányoknak kell olyan srác, akinek nincs töke? :D Légy férfi! A félelem nem a férfiakra vall! :D

18/F

2017. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Krisz, hagyd már szegény fiút! :D


Kérdező: Nincs egyetlen egy olyan pillanat sem amikor egyedül lenne? :) Esetleg messengeren is ráírhatnál, hogy szeretnél vele találkozni. :)

2017. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudni, hogy van-e
2017. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én békén hagyom édes! :D
2017. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A messenger rossz ötlet mert kevessebbet beszélsz vele személyesen...

Ha elutasítja akkor bárkinek megmutathatja úgyhogy ha mindenképp kerülöd az "égést" akkor ezt ne tedd.


Én is csak azt tudom mondani mint az 1es, légy férfi és menj oda hozzá. Ha nagyon nem megy kérd meg az egyik haverod hogy segítsen... ő elkezd velük beszélni (a csoporttal), te pedig szólsz a lánynak hogy szeretnél vele beszélni négyszemközt vagy valami ilyesmi... a lényeg válaszd le a csoportból és beszélj vele. Oh és légy határozott és magabiztos mert sokszor ezért mondanak nemet.

2017. febr. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, Én azt írtam, hogy csak írja azt a lánynak, hogy szeretne vele találkozni valamikor. :)

Kérdező: A messengeres ismerkedést/beszélgetést én sem ajánlom, mert nem látod a lány arcát, nem látod, hogy mire mit reagál. :)

Krisz: Látom, hogy békén hagyod! :D

2017. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!