Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyámék nem hagynak békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámék nem hagynak békén?

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy tiltnak barátomtól mert roma(dolgozik,alig látszik rajta hogy roma,tiszta családból van,és tisztességesek,neve se az a tipikus Lakatos,Sárközy) most hogy kitudtam harcolni nagy nehezen beleegyeztek...de anyám és párja(aki ellenem uszítsa!!) furt lemondnak minket és ócsárolnak mindig baj forrása én vagyok és pecérkednek!! Mit csináljak már velük...18 eves vagyok a srác 22...mit csináljak hogy békén hagyjanak??..anyu normális ha a barátja nem pofázik bele...de mit csináljak hogy elfogadják őt és ne viselkedjenek velem így ??

2017. febr. 22. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Elkoltozni...? Es megmondani anyadnak, hogy azert koltozol el, mert bszogat es nyugalmat akarsz?
2017. febr. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mèg tanulok..és lakás meg fent tartani magunkat nehéz lenne!
2017. febr. 22. 02:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy anyud barátját emlegeted valószínűleg nem az apád, mond meg anyádnak hogy miért kell rasszistákkal kefélnie..
2017. febr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
J
2017. febr. 22. 11:18
 5/5 anonim válasza:

Huhh de ismerős...csak en vagyok a csaj :D

Nekem barátom szülei tiltanak minket egymástól mert Sárközi vagyok... :D nem y-nal irom a nevem

Pedig már hússzor elmondtam nekik hogy ha roma származású lennék akkor is csak "albínó".

Na mind1 is.

A lényeg hogy értelek téged.


Ahogy kivettem a szavaidból nem az apud szoval jo lenne ha nem szólna bele.

Milyen a kapcsolatod vele?

Eltudtad fogadni hogy együtt vannak anyuddal?

Beszélj vele,2 év azért még is csak sok és csoda hogy ennyi ideig így kibírtátok.

2017. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!