Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ha meg is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha meg is tetszik nekem valaki, annak soha nem jövök be?

Figyelt kérdés
Jó tudom sablonos duma ez, hisz sokszor van ilyen helyzet, de én az a tipus vagyok, aki nehezen lesz szerelmes, vagy nehezen tetszik meg neki valaki, de mégis mikor sorra kerül egy ilyen és megtetszik egy fiú, rájövök, hogy vagy a legjobb barátnőm jön be neki, vagy valamelyik másik osztálytársam. Eddig három fiú tetszett és kettőbe voltam szerelmes, később kiderült, hogy ezekből, háromnak a legjobb barátnőm tetszett, a másik kettő meg jó barátként nézz rám. Kezdeményezni se kezdeményez senki nálam, mindig csak néznek, de nem szólit meg senki, bezzeg a barátnőim folyamatosan mondják nekem,hogy ők ezzel meg azzal a pasival beszélnek, már nagyon unom és kezdem azt hinni, hogy annyira undoritó vagyok, hogy senkinek sem jövök be és mindig találnának egy jobbat tőlem.. 18/lány

2017. febr. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Ha elkezdtem beszélni egy fiúval ő megismerte rajtam keresztűl a barátnőm és onnantól kezdve levegő voltam.

Ha nagyon zavar keress új barátokat de tényleg úgy tűnik hogy te vagy Duffi.

Kezdeményezzél te is, gondolom a barátnőid sem várnak hogy valaki rájuk írjon

2017. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A magasabb intelligenciával rendelkező emberek nehezebben találnak párt maguknak. Eljön majd az alkalom, ne aggódj! :)


17/F

2017. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!