Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy merítsek magamnak önbizal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogy merítsek magamnak önbizalmat?

Figyelt kérdés

Eddig még egy lánnyal sem sikerült összejönnöm és most itt van egy másik de nem szertném elszúrni és már fogalmam sincs mit csináljak még csak köszönni sem merek neki.

Eddig egyszer sikerült magamat rávennem hogy élőben beszéljek vele (chatelésnél is csak kétszer abból egyszer szerelmet vallottam de semmi közeledő szándékot nem találtam) és nem tudom hogy mit tegyek mert félek ha megszólalok akkor vmi rossz dolog sül ki az egészből.

Hogyan tudnék közelebb férkőzni hozzá?

Rossz ötlet lenne ha kerek perec megkérdezném tőle: Járunk?



2017. febr. 23. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 14/F
2017. febr. 23. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó receptem. Lehet belőle főzni önbizalomlevest.
2017. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rohadt vicces vagy mondhatom

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ja nem

2017. febr. 23. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerelmet vallottal annak akit nem is ismersz akivel meg csak nem is beszeltel...es lattad hogy nem mutat erdeklodest akkor meg mit szeretnel? Orulj neki hogy nem estel nagyobbat :D hagyjd a francba es tanulj meg csajozni

16f

2017. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerni ismerem őt mert az egyik haverom az osztálytársa és ő mellettem szokott ülni és a lánnyal beszélget, és ha ez sem elég akkor meg csak azt tudom mondani hogy amikor beszéltem vele nem csak egy pár perces beszélgetés volt szóval ott is jól megismertem
2017. febr. 23. 21:54
 6/7 Retkes Jóska ***** válasza:

Ötletek:

-menj ki a kúthoz

-merjél egy tál levest

2017. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 ez is jó volt

.

.

.

.

.

Ja nem.

.

.

.

Ja de. Látom neked is a helyén a humorérzéked.

2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!