Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes ilyen fiatalon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Még csak 15 éves vagyok, (lány), de úgy érzem, hogy tényleg szerelmes vagyok. Ebben inkább (nálam) idősebbek tanácsát szeretném kérni, hogy mi a véleményetek... Ezért is írtam a felnőtt párkapcsolatok témába.

Sok helyen olvasgattam már a szerelem és a tetszés közti különbségről, és ezek alapján minden meggyőződésem, hogy szerelmes vagyok. Egy velem egyidős fiúba. Eleinte a külseje nem tetszett annyira, de a személyisége nagyon megfogott, és már a külsejét is imádom!! Már több éve ismerjük egymást, (nem vagyunk együtt, ő is érez irántam valamit, de valószínűleg ennél kevesebbet...) tisztában vagyok a hibáival, és ennek ellenére mindennél jobban szeretem, és szeretnék együtt lenni vele! És akár évekig várnék rá...

Szerintetek ezek alapján szerelmes vagyok? Lehetséges ez ilyen fiatal korban??

Köszönöm a válaszokat!!



2017. febr. 23. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak átraktak a tini párkapcsolatok témába :D

De persze, lehetsz, én is voltam ennyi idősen. :) Akkor komolyan gondoltam, de most már évek óta nem is láttam a lányt. Nem akarlak eltántorítani, de ne éld bele magad hogy biztos ő lesz a férjed, de simán lehet belőle szerelem és párkapcsolat, aztán onnantól ki tudja... :) Hajrá! :) (18/F)

2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy. :D
2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy lehetsz szerelmes ennyi idősen. A leírásod alapján egyértelműen szerelemről van szó. Annyit tudok mondani még, hogy remélem a fiú viszonozza az érzésed. Sok sikert! :)
2017. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Tuti, az vagy! Olyan jó már neked én még soha nem voltam szerelmes. Nagyon remélem, hogy viszonozni fogja az érzéseidet, de azért csak óvatosan, hiszen még fiatalok vagytok. Amugy szerintem a 15 év teljesen normális kor, ilyenkor már elég sok embert utolér ez az érzés. ;) Sok sikert a sráchoz!:)

16/L

2017. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruálsz már akkor igen. A szerelmet hormonok biztosítják és addig nincsenek szerelmi hormonjaid amíg nem volt meg az első....
2017. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy, és ilyen korban ez természetes
2017. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 evesen voltam eloszor szerelmes:))
2017. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!