Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen szerelmes történe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

Kinek milyen szerelmes történetei vannak? és mit tanult a végén belőle?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van egy storym...

Tavaly történ,hogy nyáron megismertem egy lányt.Falun töltöttem az egész nyarat,és ott egy helyi lányt,aki ismerte a rokonaimat akiknél voltam.Tetszett nekem már az első perctől,mikor megláttam.Elkezdtünk beszélgetni,ismerősök lettünk,majd barátok.Csak én útközben halálosan beleszerettem.Volt barátja,akivel szakítottak,és én vigasztaltam.De a nyár véget ért,és a kapcsolat megszakadt.

Azóta nem találkoztunk.Megmaradt egy "egynyári kaland"-nak az egész.Amit tanultam belőle az az,hogy mindig meg kell próbálni,mert lehet ő is érez valamit...A legrosszabb,ha nem teszel semmit,és nemtudod meg mi lett volna,ha...Ennyi az egész :)

2017. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az egyes nagy igazságot mondott :)
2017. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg igazad van ha vissza tekerhetnéd az időt akkor valamit màshogyan csinàlnàl?
2017. febr. 24. 22:39
 4/5 A kérdező kommentje:
még valakinek van ? :D
2017. febr. 24. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia az egyes vagyok :) a vissza tekerhetném az időt lépnék felé,és elmondanám neki.Mert így azon gondolkozom,hogy mi lenne,ha elmondtam volna.Dw ezt már valószínűleg sosem tudom meg.Csak azt,tudom mondani,hogy mindig próbáld meg,mert semmit sem veszíthetsz.Én elcsesztem,dehát a hibáiból tanul az ember...Remélem lesz aki,tanul az én hibámból,és nem követi el ugyanezt...
2017. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!