Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám erősíteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám erősíteni, illetve magasabb szintre léptetni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Én 15 éves fiú vagyok és a lány októberben lesz 15-t.

Az utóbbi időben elégg szoros kapcsolat alakult ki köztünk és nekem nagyon megtetszett, mondhatni már szeretm és úgy érzem, hogy kölcsönösek az érzéseink. Az a baj, hogy a lány eléggé félénk és szerény, én meg nem akarok nyomulós lenni, de szeretnék vele sokkal több időt tölteni. Hogyan tudnám elérni, hogy megbátorodjon a lány?


2017. febr. 24. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kívülről sokan szerénynek tűnnek.😂😂😂😂

Mindenkibe van más is..

L

2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kölcsönösek az érzéseitek akkor biztosan nem bánja azt, ha közeledsz felé. Lehet hogyha látja, hogy igenis érdekled akkor felbátorodik, egyre jobban megnyílik és így is elmélyítheted a kapcsolatotokat. Nem tudom milyen szintsn vagytok és meddig jutottatok el és meddig nem, de biztosan örülne apró ajándékoknak, mint egy kis csoki, karkötő vagy ha nagyon gentleman vagy akkor egy szál rózsa vagy ilyesmi. Esetleg el is hívhatod valahova, hogy kettesben legyetek. Ha szereti a kutyákat és mondjuk valamelyikőtöknk van akkor sétálhattok egyet, ha szereti az ilyesmit. Ha tudod, hogy miket szeret akkor kezdj el arról beszélgetni vele, kérdezgesd róla és mesèlni kezd majd, te meg kaphatsz az alkalmon és bumm máris beszélgettek. Aztán ezeket egészítik ki az olyan "apróságok" mint egy-egy érintés, kézfogás. Szerintem ha látja, hogy tényleg komolyan gondolod akkor egy idő után ő is megnyílik. Ha én lennék a lány helyében és kezdeményeznél felém (kis lépésekben) akkof eszembe se jutna, hogy rámenős vagy. Csak ne vidd túlzásba és szerintem okés leszel! :) Sok sikert! :)
2017. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!