Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztálytársamba.Sajnos nem beszélek sokat vele. Nagyon kedves okos és én nagyon szeretem őt(nem tudja hogy szeretem) Romlani kezdtek a jegyeim mert állandóan ő jár a fejemben és nem birok koncentrálni.Látszólag nem érdeklem. Ki akarok szeretni belőle. Mit tegyek?

2017. febr. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány ?
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kacsaszár válasza:
Hát igazából ha értelmes okos akkor nincs mitől félned! :) menny oda hozzá és mennyetek ki/el kettesben mondjuk az udvarra, lényeg hogy kettesben legyetek. Mond el neki őszintén hogy mit érzel,(én pl szeretem ha egy lány őszintén bevallja az érzelmeit)és igazából ennyi. Sok sikert :)Egy tanács ha vissza utasit ne keseredj el,annyi fiú van még a világon! :)
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kor és nem segítene. Ne szégyelld magad, menj oda beszélgetni, kérdezd meg milyen óra jön, mosolyogj sűrűn. Próbálj minél több pozitív energiát árasztani magadból, hogy olyan legyél neki, mint lepkének a villanykörte.
2017. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15/L

és köszi :)

2017. febr. 25. 10:25
 5/5 Szerelem tanács adó válasza:
Vagy B terv felejtsd el, fogd rá valami olyat ami eltaszít téged, és kész.
2017. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!