Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak a két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra201 kérdése:

Kit válasszak a két fiú közül? Mind kettőt szeretem nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

Van két fiu akit szeretek.. Hát igen ez elég gáz.. Szoval az egyik helyes sok közös van bennünk meg voltam is már vele csak egy mis vita miatt szünetet tartunk ő 19 éves és én 16 leszek már van autoja es dolgozik.. Lova is van és en imadom a lovakat ez az egyik közös. És alammaim pasija de most ne tudom mi legyen..?

A másik fiú volt osztály tarsam akibr 8.-ba szerelmes voltam és most elkezdtünk beszélgetni és ő is megint belém szeretett mi nem jártunk.. De nagyon kedfes és normális fiu egy korosztály vagyunk és megértő..

Segítsetek!



#fiú #szerelem #választás jövő
2017. febr. 25. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy.

Ha egyformán szereted mindkettőt, egyiket sem szereted igazán.

2017. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Ha vkit szeretsz mindig visszatérsz hozzá. Azaz nem szeretsz bele másba, max tetszik neked. Ergo, egyikőjüket se szereted szerelemből.
2017. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!