Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék érte és adhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék érte és adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lány. Sajnos neki van barátja, de nem vagyunk közömbösek egymás felé.. Bizonytalan és nem tud lépni.. Szeretném valami olyannal meglepni, ami nagyon különleges. Sajnos itt a hiba, hogy nincsen ötletem. Szeretnék neki olyat adni, amit még eddig senkitől nem kapott meg. Nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is érez irántam. Ebben biztos vagyok. Teljesen. Mert mondta. Komoly válaszokat várok, olyan emberek véleményére meg nem vagyok kíváncsi, akiknek semmi céljuk nincsen. Előre is köszönöm!

2017. febr. 25. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, szemtől szembe az érzéseidet és a szándékaidat. Ha feltétlenül muszáj adni neki valamit, akkor én egy olyasmi dolognak örülnék, amit mindig magamnál tudok tartani, pl. egy gyűrű. Nagyon csinos gyűrűk vannak manapság nem is annyira drágán, és ha a lány ránéz, akkor mindig eszébe fogsz jutni:)
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Ne avatkozz bele egy párkapcsolatba. Van neki barátja,aki ad neki ajándékot, ha ad. Mondhatnám,hogy illetlenség, de inkább undorító dolog,ha két ember közé be akar férkőzni egy harmadik. Ha valamit akar tőled a lány, akkor szakít a barátjával. Addig nem akar eléggé. Bár az is gáz,hogy más felé kacsint, de azért a barátjának beadja, hogy szereti.

Egyébként kevésbé bajos lányokat is találsz, hidd el.

2017. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!