Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bolondítsam magamba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondítsam magamba?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy van egy fiú akit imádok, és ő is érezhet valamit felém, mert mikor beszélek vele szemtől szembe, annyira felderül az arca, és beszéd közben összeért a karunk. Ha meglátjuk egymást a suliban, mindketten vigyorgunk.

Szóval érzem, hogy megvan a kémia, de hogyan bátorithatnám, hogy ö is kezdeményezzen beszélgetést élöben? (Ö csak neten kezdeményezett eddig.) Vagy ha tovább mennék most gondolatban, esetleg hogy érjem el, hogy elhivjon randizni? Milyen csábitási technikák vannak? :D

14/l

15/f



2017. febr. 25. 19:43
 1/9 Relav7 ***** válasza:
77%
Egy jo tanacs: mondd neki: van valami a szemedben. Aztan odahajolsz mint ha nezned mi van a szemebe. Aztan megcsokolod. Ezt a teknikat hasznaltam tegnap is! 😉
2017. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hű:) ez nem rossz ötlet:))

És mit szólt a kiszemelt? Megkérdezhetem, hogy te a fiú vagy a lány vagy? Mert én a lány vagyok.Az nem baj, ha nem a fiú kezdeményezi a csókot?

2017. febr. 25. 23:10
 3/9 Relav7 ***** válasza:
Szia! Én vagyok az első kommentelő. Fiu vagyok. Szerintem mindegy ki kezdeményez! Sok sikert! 😉
2017. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Relav7 ***** válasza:
Ja és a kiszemeltel mar reg ota egyutt vagyunk és most tudta csak meg mindenki hogy jarunk. Ő nem pofozott meg se semmi ilyet. A baratnoi viszont sirtak mert azok is szerelmesek belem.
2017. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz kapcsolódva, mondjuk kérdezd meg, hogy van e valami a szemedben, így talán lép ő is. :D
2017. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! :D :)
2017. febr. 27. 16:08
 7/9 Relav7 ***** válasza:
Elso kommentelo vagyok. Megtetted? Hogy sikerült? Privi
2017. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mentem tettig, hanem elé álltam, elkezdtünk beszélgetni és megkérdeztem hogy én mi vagyok számára mert nekem ö több mint barát. Megdöbbent és közölte hogy egy barát vagyok neki.:/

Ez után pedig egy héttel összejött az egyik osztálytársammal akivel kb azt hittem hogy nem is ismerik egymást, annyira nem látszott hogy ilyen kapcsolatba vannak hogy igy meg ugy szeretik egymást. A fiu azota nagyképü lett és nem köszön nekem, a kapcsolatárol meg annyit hogy naggggyon mü ://

2017. szept. 9. 23:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírtam, hátha valaki kiváncsi a végére is:))
2017. szept. 9. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!