Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, próbált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, próbáltam már elhívni "randira", de mindig más sült ki belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe már lassan másfél éve szerelmes vagyok és már az elejétől fogva azt érzem, hogy ő is belém, de az egész több sebből vérzik.

Osztálytársak vagyunk és barátok is egybe ami abból a szempontból jó, hogy sokat beszélgetünk, meg mindennap látom és sokat vagyunk együtt, de ez csak barátság.

Szinte már a kezdetektől fogva szerelmes voltam belé, ameddig barátja volt (kb fél év) nem hajtottam rá csak apró gesztusokkal próbáltam közeledni felé.

Türelmesen vártam amíg szabad lesz a pálya és mikor az lett elhívtam egyből "randira". Bár ő nem tudta, hogy randira hívom és én se úgy mondtam neki, mert félek ha elmondanám neki hogy szeretem akkor vagy nem érezne úgy irántam mint ahogy én iránta, vagy ha igen akkor lehet nem merné elmondani, mindkét esetben vége lenne a barátságunknak és azt semmiképp sem akarom. Másik probléma, hogy osztálytársak vagyunk és ami még visszatart hogy osztálytárssal nem érdemes, mert ha nem úgy jön ki ahogy terveztem akkor nagyon rossz érzés lenne még évekig mindennap találkozni. Hívtam már el egy csomószor úgy hogy valahova elmenni csak kettesben, de mivel nem tudta, hogy randira hívom ezért sosem az sült ki belőle amit akartam. Pl elhívta még egy barátnőjét, meg ilyesmik. Szerintem mindketten elég jelet adtunk már a másiknak, de azt érzem, hogy egyikőnk se mer komolyabban lépni.

Egyébként páran mondták már, hogy szép pár lennénk. Nagyon sok mindenben egy a véleményünk, jól megértjük egymást és nagyon hasonló a személyiségünk is. Nem tudom mit tegyek, elmondjam vagy nem? Vagy próbáljak szép lassan közeledni hozzá mint ahogy eddig is?



2017. febr. 25. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el randira megint, nem kell megmondanod, hogy randi, csak kérd meg, hogy ne vigyen magával senkit. (Aztán vagy érti vagy nem). Ha minden jól alakul, akkor elmondhatod neki hogy mit érzel, de ha ő mégsem úgy érez, a barátságotok rámehet.

Mindenekelőtt tisztázd magadban, hogy ha rosszul sül el a dolog, túl tudsz-e lépni rajta. Ki tudsz-e szeretni belőle, úgy, hogy minden nap látod. Ahogy azt is gondold át, hogy ha jól alakul (de idővel neadjisten' összevesztek) képes leszel-e ugyan úgy viselkedni vele, mint eddig. Ezt az osztálytárs dolgot még gondold át, de nagy veszítenivalód nincs egyébként. Ha nem szerelmes beléd, akkor talán könnyebben ki tudod verni a fejedből, ha meg igen, akkor élvezd, amíg lehet. Nem muszáj végetérnie, ez rajtatok múlik. (Csak jobb felkészülni mindenre).

2017. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nem hiszem, hogy ki tudnék szeretni belőle, elég régóta tart már, gondolkodtam már, hogy, ha eddig kibírtam akkor kibírom azt a pár évet mikor már nem leszünk osztálytársak, de ha addig másik barátja lenne akkor csak én járnék szarul, de ha most meg elmondom és nemet mondana akkor egyikőnk se nézne ugyanúgy a másikra és jelenleg annak is örülök, hogy barátok vagyunk mert legalább szoktunk beszélgetni, találkozni sulin kívül, ilyesmik és igaz jobb lenne ha ez nem csak barátság lenne, de ha meg se barátság se szerelem nem lenne és nem beszélnénk egymással azt nem bírnám ki.
2017. febr. 26. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2017. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!