Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy egy éves kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egy éves kapcsolatom volt. Mikor szakítot nagyon depis lettem. Aztan kb fél év elteltével összejöttem egy fiúval, de nem tartott sokaig mert végig azt kerestem benne hogy hol van az akivel előtte eggyütt voltam. Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Zárt le a múltat, fogadd el, hogy vége!Lépj túl rajta!

Ismerkedj!Ne csüggedj, túl fogsz lépni rajta! :)

F

2017. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 26. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"végig azt kerestem benne hogy hol van az akivel előtte eggyütt voltam."

Így konkrétan házasságok is mentek már tönkre. A legveszélyesebb,ha mindig az előzőt keresed (vagy csak ugynazt azt egyet) a többi kapcsolataidba. Mint tapasztaltad.

Persze nyilván az igényeket ne add le. Ha szereted a jószívű, kedves stb. fiúkat, akkor azt nyilvánvalóan keresni kell a következő és a következő stb. párkapcsolatban is, mert az alapelvárás. De soha ne keresd ugyanazt az embert a többiben.

2017. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!