Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S Most lenne egy nagy fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dori445 kérdése:

S Most lenne egy nagy fontos kerdesem:az eggyik legjobb baratnom beeleesett a 16evvel idosebb tanarjaba. Nem tudom hogy hogyan segitsek neki es hogy helyes e ez?

Figyelt kérdés
Elsosorban arra vagyok kivancsii hogy lehet e tanar diak szerelem 16ev korkulonbseggel igy hogy a lany csak 13eves a tanar meg29.. jo lenne ha a storyt is leirnatok hogy mi tortent kivel hogyan taros volt e stb... es hogy most is van olyan hazasaag ahol ez igy van mindenre kivancsi vok mert a baratnomnek kell valamit segitenem,mert ebben a helyzetben van..meg nincs a tanarral semmi viszonya de latom hogy nem ugy tekint ra mint masokra ..elvegre a legjobb barim mit tudtok errol??
2017. febr. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Beleesett, ezen jót nevettem.

Ez csak fellángolás kicsiszívem, tanulj meg írni.

L

2017. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 és 26??? Liliomtiprás lenne, a törvény bünteti. Ebből semmiféle komoly kapcsolat nem lesz. Ha egy 26 éves tanár akar valamit egy 13 éves kislánytól akkor szimplán csak pedofil és ennek szép vége nem lesz.
2017. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. egy hónapja az egyik legjobb barátnőm (13 éves) bevallotta nekem, hogy szerelmes a 25 éves testnevelés tanárunkba és le is akar vele feküdni... Hát, remélem nem kell mondjam, hogy mennyire kiakadtam!!! Próbáltam lebeszélni róla, de nem ment... Két napra rá a barátnőm elment a tanárhoz és bevallotta neki, hogy hogyan érez iránta, és hogy leakar vele feküdni. Nagyon aggódtam érte, de szerencsére a tanár okos volt és szépen visszautasította a barátnőmet... Ha a tanárnak fontosabb a munkája, mint a szexuális vágyainak kielégítése, akkor nem fog belemenni ebbe a kapcsolatba, nyugi! :)

14/L

2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#4, 14 évesen így írsz? :O Végre!!!


Kérdező: Én is csak azt tudom mondani, hogy ne féltsd a barátnőd. Ha a pasi nem pedofil, akkor elutasítja. Szerintem amúgy sem akar börtönbe kerülni! ;)

2017. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazabol a tanar is

Mashogy viselkedik vele es legfokepen egyke is szoval lehet lesz belole vmi mivel ha elballag 14evesen utana mar szabad a palya mindkettonek de en ezt igazabol nem pedofil torekvesnek veszem a baratnommel szemben persze en nem akarok a bff em maganwletebe beleszolni de nem kizart hogy utana lesz vmi ha mindenigaz utana 30f/14l es ebbe mar a torven se senki sajna en se tok beleszolni

2017. febr. 27. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ilyen esetben elkell mondani a lány szüleinek. Vagy tudnak már róla? :/

3-as vagyok.

2017. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 horex ***** válasza:

Kérdező!

A tanár diák kapcsolat tiltott bármely korban

Ha a lány elmúlt 14, nagy ügy nem lesz belőle, de a tanárt akár ki is rughatják

2017. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!