Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik jobb ötlet 19. szülinapra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb ötlet 19. szülinapra?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a barátom szülinapja tökéletes lenne, mivel számomra ő a legfontosabb így gondoltam, hogy valami élményt is ajándékoznák neki a tárgyi ajándékok mellett, gondoltam, hogy elmegyünk a győri állatkertben majd ott megnézünk pár látni valót viszont félek, hogy nem lesz túl jó idő és elég sokat kéne sétáltunk az állatkertig is úgyhogy a másik ötletem Budapesten a XI. kerületben az exbox fedett kalandpark majd ott falat is másznánk. Szerintetek örülne ennek, vagy találjak ki mást? :D Ti mit gondoltok ezekről?

2017. febr. 27. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
jajj most nézem, hogy a fedett kalandpark már nem is üzemel :(
2017. febr. 27. 09:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig pont most akartam irni, hogy szerintem az baromi jo otlet lett volna!! De akkor gondolom, marad az allatkert. Vagy vannak ilyen tesztvezetesek vagy ilyesmi, mint elmenyajandek.
2017. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát még keresgélek másik kalandparkot. Csak azzal egyetlen icipici gond van :D Hogy én tériszonyos vagyok, bár biztos kibírnám miatta csak ja :D
2017. febr. 27. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Kalandpark jó ötlet :D tuti van Pesten máshol is falmászásra lehetőség :D és, a tériszonyt meg mindenki mondja, de ha rajtad van a felszerelés, és te is úgy akarod, akkor nem fog előjönni. Kalandparkban dolgozok, hidd el tudom ;)

Persze, van aki tényleg tériszonyos. A többség viszont azt hiszi, hogy ha 5-6 méter magasban nem szeret a létrán állni, az már tériszony. Nem, nem az :p

2017. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!