Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy legalább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy legalább beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akibe szerelmes voltam/vagyok már 3 honapja szakítottunk de még a mai napon is nagyon hiányzik, az előbb sirtam erte :( lett neki utána egy barátnője akivel már nincs együtt. Én hulye ki töröltem Facebookról mert nem bírtam nézni mert állandóan sirtam ha láttam


Most is szeretnék vele beszélni de nem merem vissza jelölni mer az szerintem bunkóság lenne vagy én nem tudom

Kérlek mondjatok valamit :(



2017. febr. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb eloben keresd fel, ne facebookon

Vagy esetleg hivd fel, ilyesmi

2017. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Relav7 ***** válasza:
Az elsonek igaza van. De ha latszik rajtad hogy nagyon megbantad akkor lehet meg valami szerintem.
2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!