Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Múló tiniszerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múló tiniszerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban. Nagyon szeretem. Vigyázok rá, hogy ne essen baja, neki jó legyen.Nem észrevehetően. Pl.becsukom az ablakot ha polóban van,hogy ne fázzon meg vagy ha a helyéről hiányzik egy szék viszek neki (senki nem latja ezt)

Vannak akik azt mondtak ez ilyen tini szerelem pár hónap múlva "kinövöd". :'D

Azt tudni kell rólam, hogyha valakibe beleszeretek,akkor nem szeretek ki belőle könnyen. Mikor utoljára voltam szerelmes az 7 évig tartott, amig a srác el nem ment a suliba és a tudtomra adta,hogy nem szeret.

De ez szerintem más. Nem lehet leírni mit érzek.

Szerintetek is hamar "kinövöm" ezt az érzést? :'D

15/L



2017. febr. 27. 16:49
 1/3 Relav7 ***** válasza:
100%
Szerintem nem! 😉
2017. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MKzoltan ***** válasza:
100%
" Az igaz szerelmet nem lehet kinőni "
2017. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj nekem is így kezdődött pontosan egy éve március elsején. És azóta is tart. Először én is figyeltem rá, nagyon lehangolt voltam ha hiányzott az iskolából. Utánna elkezdett jobban érdekelni, de a legutóbbi ilyenemnek borzasztó vége lett, tehát megpróbáltam elfelejteni... Egy ideig ment is, amig szerelmet nem vallott a tesómnak, és rá jöttem hogy szeretem. Egy hétig otthon bőgtem, aztán pár hét mulva el kezdtünk beszélgetni. Először barátok, utánna már tényleg elmondtunk egymásnak mimdent, és pénteken szerelmet vallott. Tehát most együtt vagyunk. Tehát vagy jó vége lesz vagy nagyon rossz. Az előző szerelmem sikertelenul 4 évig tartott. És olyan szépséges vége lett, hogy az illető eléggé megbántott vagyis nagyon szenvedtem.
2017. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!