Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lanyok mer latnak tobbet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok mer latnak tobbet a dolgokba mint amennyit kellene?

Figyelt kérdés

Lany vagyok es az a bajom h tul sokat latok bele a dolgokba es ezt a kerdezok kozott is tapasztalom h vannak ilyenek

Pl van egy evfolyamtarsam akitol ilyen "jeleket" veszek eszre

Ez a fiu joban van a baratnommel akinek volt mar h mondta h nagyon bir engem jo volt velem beszelgetni- na ebbol en azt szurtem le mar azonnal h tetszhetek neki

Szoktunk chatelni ezzel a fiuval volt h egy nap 2szer is ramirt pedig mar kiveseztuk azt a tenat amirol szo volt-ebbol is azt kovetkeztettem h nem vagyok kozombos

De tudom h a lanybarataimmal is chatel kozben

Azt nem ertem h a lanyok mert latnak bele tobbet a dolgokba mint ami valojaban igaz?

Vagy ez igy van? Ok nelkul nem viselkedne igy egy fiu?



2017. febr. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden ember szeretné hogy viszont szeressék.És mivel azzal a fiúval gondolatban is többet foglalkozol azért látsz többet mint ami.Ha megfigyeled naponta viszonylag sok emberrel lehet "olyan" pillanatod amikor össze néztek úgy.Idegenekkel is.De velük nem foglalkozol.
2017. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom volt mar olyan h buszon szemeztunk egy fiuval mosolyogtunk is es mikor leszalltam utanam nezett ebbe is ugy gondoltam bele h bejohetek neki.
2017. febr. 27. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat mert bejottel neki xd ^^

Mert szerinted csak úgy utanad nez egy idegen???? Nemmm

2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Ennyierővel akkor én a fél városnak bejövök.

Én is megnézek fiúkat, mégsem biztos hogy bejönnek,nem ismerem őket.Ahoz hogy megnézzek valakit elég annyi hogy mondjuk tetszik a cipője vagy a haja.

2017. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem csak ránézel egy kicsit hosszabb ideig. A kérdező azt is mondta, hogy szemztek es mosolyogtak is egymásra a metrón, vagy hol. Aztán a fiú utána is nézett... :)
2017. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!