Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudom, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy egy lánynak tetszem (és nekem is tetszik) de valamiért anyira nem akar velem kapcsolatott, hogy randira hívás után rám sem néz, de tudom, hogy tetszek neki mit csináljak? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval tetszek neki (van egy pici mentalista/profilozó tudásom, innen tudom, hogy tetszek neki) de randira hívtam és azóta rám sem néz. Megyek a folyóson míg a beszélget a barátaivel és amikor elmegyek mellete rá néz a falra a barátai helyet, innen tudom, hogy rám sem néz. Nemrég szakított vele a pasija aki nagyon csúnyán dobta szegény lányt. Ez után (kb 1 hónappal) hívtam el randira. Messengeren üzent, hogy ő csak barátként tekint rám és most nem szeretne párkapcsolatott. Amióta ismerem tetszik nekem, kb egy éve szerelmes is vagyok belé. Lesz majd egy olyan alkalom amikor át kell mennie a termünkön, és ott mindig megkinálom rágóval. Most is ezt fogom csinálni, csak remélem, hogy ezt el tudom-e neki majd mondani: "Tudom, hogy nem szeretnéd, ha randiznánk és én ezt tiszteletben tartom, nem fogok probálkozni. De azt ne várd el tőlem, hogy nem fogok köszöni reggelente, nem kínálak meg rágóval/csokival, és végkép ne várd azt tőlem, hogy nem fogok a szemedbe nézni, mikor elmegyek melleted a folyóson." Ezen kivűl szerintettek mit tegyek? Valami ötlet, hogy mit kéne csinálnom, ha beszélni is alig tudok vele. Ez amit szeretnék mondani még egyszer sem sikerült mert nem nagyon akar meghalgatni sem. Mit kéne tennem?

2017. febr. 27. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
He mivan veled, ebbol erthetoen lejon hogy kb semmennyire nem tetszessz a lanynak.. Hagyd beken, meg ne vard el tole hogy szeressen teged, es a szemedbe nezzen stb. Eleg eroszakosnak tunsz mar bocsi... Nem szeret teged ezert nem nez rad es nem szol hozzad.
2017. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se tetszel neki, de ettől még elmondhatod neki az érzéseidet, de ha egy picit is tekintettel vagy rá, akkor szem előtt tartod, hogy most bombázták szarrá a lelkét és te még nem nyírod pluszba. Érthetően kimondta, hogy nem. Attól még, hogy nem belez ki, s ember számba tart nem biztos, hogy halálosan szerelmes. Most hagyd legalább egy évig, hagy heverje ki a szakítást, aztán hívd félre és öntsd ki neki a lelked.
2017. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!