Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki volt mar abban a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dori445 kérdése:

Ki volt mar abban a helyzetben hogy 14 evesen egy 30 eves emberrel jart esetleg megmaradt e a kapcsolata es lett e hazassag stb?

Figyelt kérdés
Arra vagyok fokent kivancsi volt e mar valaki ugy hogy a lany 14 meg a pasi 30 eves parkapcsolatban megmaradt e es lett e belole valami komoly gondolok itt a hazassagrol (persze csak késöbb) vagy aki kb. 16 ev korkulonbseggel jart pasival tinikent???? Es hogyan kivel m mikent hogyan jelezte a pasi neki hogy akar vmit akar fiatalon is pl. 14 eves lanynak 30 eves pasi hogyan jelezte hogy szamara ő több neki mint egy atalagos lany??Ha volt ilyen foleg a storykra vok kivancsi ha legen irtak komit elmondom mert kerdeztem (min.10 komi storyval )?

#14 eves lan #y 29/30 eves pasi #parkapcsolat story??
2017. febr. 27. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!velem nem volt, csak ismerősömnél volt, 14 22 arány a pasi részére. Ott túl sok vol... nem ment, nem volt közös téma, nem értették egymás problémáit, gondjait, más volt a világuk... szerintem is sok lenne ami köztetek van:/
2017. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia 😁 én újságban olvastam egy 14 évesnek kötelező volt 50 valahány evéssel megházasodott ruszkik voltak és nem is akart
2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Na de Dóra keress magadnak veled egykorút!
2017. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem számít a kor, ha értelmes a pár. Persze ez szinte nem is létezik, tehát...


A képlet egyszerű:

1:Én szeretnélek téged boldoggá tenni, te szeretnél engem boldoggá tenni. PONT.

2:Neked van életed, meg nekem is van életem. Amikor együtt vagyunk, akkor az első mondatom lép érvénybe. :))

2017. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Nekem miért nem jönnek ilyen intenzitással a fiatal puncik?

Merre találom ezt a 30 éves férfit, hagy rázzam meg a kezét...

2017. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mivel mar erkeztek komik elmondom hogy NEM EN VAGYOK SZERELMES EGY NALAM 16 evvel idosebbe...AZ eggyik ismerosom az akinek segiteni akarok hatobbet akartok megtudni arrol hogy kinek hogyan olvassatok el a tobbi kerdeseimet is! ES AMMM NEM 14 vok mar...
2017. febr. 27. 20:35
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Most te akarsz járni a tanároddal, vagy megint a barátnődről van szó?Csak mert valamelyik nap is te írtál olyant amiben a barátnőd 14 volt, a tanár meg kb. 16 évvel idősebb a leírásod alapján, akivel össze akart jönni.Tehát te akarsz összejönni a tanároddal, csak a barátnődre fogod, hogy ennyiszer felhozod ezt a témát?Biztosíthatlak róla, hogy jobb esetben a tanár nem fog összejönni egyik diákjával sem.

F

2017. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem látszol 14 évesnek..
2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz mindeggyik esetben a baratnom vagyis ismerosom, rokonom hol hogyan irom jött össze egy 30- 29 eves pasival (tudomasom szerint tanar) es a baratnomre sohasem fognak ilyet csak ugy mert amm is en mar kicsit öreg vok ehez 23 eves vok ha tudni akarod es parkapcsolatban elek...Szoval em veletlenül sem akarnak összejönni a tanarommal es amm meg te honnan veszed eszt.. mar bocsanat de egyetlen szoval se mondtam hogy en vagyok az aki szerelmes a tanarjaba... Amm köszi a kommentet de azt javasolom neked ne allits olyan dolgokat meg interneten kersztül se amik nem igazak...
2017. febr. 27. 20:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Amm utolso valszolo tenyleg igazad van em 14 vok mar hanem 23 ugyhohgy hüyeseg amit az utolso elötti valszolo irt
2017. febr. 27. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!