Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaha lesz baratnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsávó14 kérdése:

Valaha lesz baratnom?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kerdes volt..de ahany kerdes,annyi szemely.. rolam:nyaron leszek 15 eves, szabadidomben zenevel ,rappelessel,eneklessel es termeszetesen sporttal foglalkozom.Tanulast sem hagyom ki, majusban lesz nyelvvizsgam.Zene teren par evvel regebbi pop zeneket szeretem..foleg kulfoldit. Magyarok kozul csak ugy ahogy wellhello, ha fizetnenek ,akkor sem mennek el a tobbire.Sport alatt kuzdosportot ertek..viszont mivel mostanaban sokat hianyoztam,picit hiztam..eltunt a kocka hasam.. :D alapjaba veve tarsasagi ember vagyok,sot mindig en allok a kozeppontban :Dmegis nem vagyok fenn egyetlen egy kozossegi oldalon mivel undoritonak tartom a magamutogatast..lanyokkal beszelni nem felek,megis nem jutok egyrol a kettore.Netan eddig valakinek bejottem egyaltalan nem tetszett vagy a sors elszakitott egymastol.Gimibe mas lesz a helyzet?Bocsi fogalmazasert,faradt voltam..van kerdes,irjatok:D de ne privit es ne ismerkedoset.
2017. febr. 27. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, lányként.Minden fiú közösségi oldalakon udvaroo, amiből elegem van.

Vannak ilyen lányok akik hasonló gondolkodásmóddal rendelkeznek mint te.

Meglesz az hidd el.

Én is abban reménykedek, hogy a gimi majd új esélyeket hoz.

2017. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem kell önéletrajzot írj. Először is borzasztóan helytelenül írsz szóval javíts rajta, mert nem jó pont, ha nem tudsz írni helyesen. Második barátnőt nem kell görcsösen keress, ha eljön az idő, akkor fog jönni, addig ismerkedj lányokkal stb.
2017. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz, ne aggodj ;)
2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy ideig én is hasonló cipőben jártam mint te, ugyanúgy lányokkal. Kezdtem már feladni, úgy éreztem senkivel nem sikerül. Nyáron elkezdtem lányokkal chatelni, csak a belsőt figyeltem bennük, külső nem is érdekelt, és most sem a külső a lényeg. Olyan lányokkal ismerkedek, akik nem azok a csúcsmodellek, hanem külsőre az én súlycsoportomban vannak. Mondhatni, átlagos szint. Az ilyen lányokkal jobban el tudok beszélgetni mint a kicsit hiresebb csúcsmodell lányokkal(Ez nem mindig így van, ez személyes tapasztalat).Huh, kicsit hosszú lett, mindegy röviden: Nem mindig a legszebb lány lesz álmaid szerelme. Javaslom, erre figyelj, és hidd el, neked is lesz barátnőd. :) 15/F

2017. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!