Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés

A szokásos módon kezdődik ez a történet is: vagy egy lány...

Igazából jól esik kiírni ezt magamból, mert senkinek nem beszéltem még a problémámról.

Szóval, a lánynak akit meglehetősen kedvelek, van barátja, ami azt jelenti, hogy a dolog offos. Ez a srác nagyon rendes, vagyis eddig mindenkitől ezt hallottam. Én csak egyszer találkoztam vele személyesen, de igaznak bizonyult amit mondtak róla. Megérdemli ezt a lányt. Kicsit para amúgy, hogy sokmindenben hasonlítunk a sráccal egymásra, hobbik, érdeklési körök, stílus stb.

Igazából nem akarok bekavarni, mert az nem lenne jó senkinek, csak hát ez nem olyan egyszerű.

Szóval egy suliba járunk a lánnyal, évfolyamtársam, és egyes órákon padtársak is vagyunk. Az elmúlt fél évben kezdtünk el sűrűbben beszélgetni, szünetekben napi szinten. Eleinte csak barátként tekintettem rá, de úgy 2 hónapja már, hogy elkezdtünk csipkelődni és flörtölni egymással. Szóval van kémia, de az a baj, hogy ez az állapot nem egészséges. Nem tudom mennyire veszi ezt komolyan a lány, de én egyre jobban vágyodok utána. Szerintem ő is érezhet valamit, vagy nem tudom mi másért pirulna el olyan sokszor mikor mélyen a szemébe nézek, vagy mért keresné mindig a társaságom.

Sulin kívűl is látjuk egymást mert egy töri előkészítőre járunk.

Kicsit tanácstalan vagyok. Csak úgy tudnám kiverni a fejemből, ha nem kéne látnom, de így, hogy minden nap beszélünk..

Szakítsam meg teljesen ezt a furcsa barátságot?



2017. márc. 1. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mindketten 17 évesek vagyunk
2017. márc. 1. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen hisz ennek a lánynak tök mindegy hogy barátja van ennek ellenére simán flörtölget veled meg még fogadnék rá hogy mással is. Gondolj arra hogy ha ott hagyná a barátját és össze jönnétek akkor nem tudnál benne megbízni.
2017. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy el kéne mondanod neki, hogy mit is érzel, aztán csak ő dönti el, hogy beléd vagy a barátjába szerelmes.

Ha téged szeret, az mindenképp rossz lesz majd a mostani barátjának, de ha a barátja mellett marad, akkor tiszteletben kell tartanod a döntését. Esetleg, ha nem akarsz bekavarni semmit, maradhatsz simán csak egy barát is, de az meg neked lesz rossz. Sajnos nincs olyan, hogy mindenkienk jó legyen. De én szurkolok neked.

2017. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, ma megint elég közel kerültünk egymáshoz, de végül nem lett semmi belőle.

A legjobb ha az eszemre hallgatok, szóval a jövőben inkább tartani fogom a távolságot.

Keresek egy másik lányt, olyat aki nem foglalt. Így lesz a legjobb.

2017. márc. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!