Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsolnátok ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben az esetben? Felejtsem el vagy próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés
Nos mindjárt a történet elején szeretném kijelenti, hogy 14 éves vagyok és nagyon nem ezzel kéne foglalkoznom, de nagyon fontos nekem ez, mert minden gondolatom körülötte forog. Szóval aki csak negatívumokat tud mondani, és annyit tud hozzáfűzni a témához, hogy "még a játszótéren a helyed" attól könnyes búcsút vehetünk és kérem, hogy kattints el a kérdésemről. Szóval. November körül nagyon megtetszett az egyik évfolyamtársam. Decemberben az osztálytársaim elmondták neki hogy mit érzek iránta, és elvileg eleinte én is tetszettem neki, de nem mert felém közeledni, mert félt hogy visszautasítom. Egyre többet láttam úgy éreztem, hogy már nem is tetszik, hanem szinte szerelemnek is nevezhető amit érzek. Na, hát itt most annyi a probléma, hogy mostanában már valaki azt mondja, hogy még mindig tetszem neki, valaki szerint már más tetszik neki, tőle pedig nem merem megkérdezni, mert nagyon félek hogy csak simán pofán röhög. Sokszor bámul az iskolában és több apró jelet észrevettem ami arról árulkodhat hogy tetszem neki, de a többiek elbizonytalanítottak. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak, vagy felejtsem el?

2017. márc. 1. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mindenféleképpen, mert iszonyatosan bánhatod ha nem ragadod meg az alkalmat.
2017. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálkozz, ne hagyd annyiban.
2017. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!