Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ha volt olyan, hogy ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha volt olyan, hogy ti kb.14-15 évesek voltatok/vagytok és összejötettek egy 4-5évvel idősebb fiúval tudnátok mesélni róla?

Figyelt kérdés
A szüleitek mit szóltak hozzá?
2017. márc. 1. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Először nem örültek neki,de aztán megismerték es megkedvelték őt. Mostanra már senki mást nem is tudnának elképzelni mellettem!
2017. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 14 voltam, a barátom pedig 18. Nem igazán tudták elfogadni, de utólag nézve meg is értem, nem voltam túl érett. Vannak előnyei, hátrányai.
2017. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de rosszul vegzodott es nagyon osszetorte a szivemet.
2018. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barbee16 válasza:
14 éves voltam mikor a barátom 17 es nem fogadták el az elején, de ersős volt a kapcsolatunk es bele torodott a családom es a barátaim melletem áltak de ennek a kapcsolatnak már rég vége... mert ő tul erett volt es felrecsinált de fiu fajtatol fugg addig ki kell elvezni az eletet meg lehet!
2018. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!