Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vegyek neki ajándékot vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki ajándékot vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki tetszik nekem. Egy ideje elkezdtünk jó kapcsolatban lenni, mostanában többször is mellém ült órán csak úgy, meg úgy láttam, hogy szokott találkozni a tekintetünk. Szép lány akivel még lehetne is valami, mert jól kijövünk, plusz én is (bármilyen túlzott önbizalom nélkül mondom, csupán eddigi visszajelzésekből, élményekből táplálkozom) jól nézek ki. Még ő is mondta már, hogy helyes vagyok, szóval mégha nem is, legalább neki :D Csak gondoltam tisztázom, hogy fennáll az esélye, hogy nem beképzelem a dolgot és benne van, hogy többként tekint rám. Viszont még nem igazán volt semmi komolyabb dolog, úgyhogy lassan halad a folyamat. Szerintetek kéne neki holnap nőnapra ajándékot vennem, vagy jobb lenne ha nem sietném el és ezt még hanyagolnám? Nemrég volt a szülinapom meg névnapom és én például nem kaptam tőle semmit. Persze nem az, hogy rosszul esett vagy valami, csak lehet, hogy még nem kéne. 17/f

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. márc. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valamit. Biztos értékelné és fejlődne a kapcsolatotok. Aztán lehet hogy ő máshogy gondolta az egészet, de akkor legalább kiderül az is.

Ha szívesen fogadja az ajándékot, akkor jöhet a következő fázis. Hívd el valahova!

Sok sikert! ;)

2017. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nekem venne bármit is az, akibe szerelmes vagyok, akár egy kocka csokit is, akkor én lennék a világ legboldogabb nője.

Vegyél neki valamit, lehet a lány is így van vele!

2017. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 smbence válasza:
Én 6 napja hogy beszéltem már a csajjal amikor Valentin napra vettem neki egy rozsat, nagyon boldog volt Es egybol megolelt. Szerintem jo otlet:)
2017. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!