Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zohan Dvir kérdése:

Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy megismertem egy lányt akibe beleszerettem fél éve, aki az osztálytársam. nem is tudom hogy fogalmazzam meg, ez egy kicsit bonyolult helyzet. az a lényeg hogy szoktam vele beszélni facen, meg élőbe is. jeleztem neki hogy tetszik nekem több mindennel is. (pl belikoltam a képeit, satöbbi) elvileg én is tetszem neki, de van más is aki próbálkozik nála. bár az a megérzésem hogy még van nála esélyem, mert ad néha jeleket. próbálok kedves lenni vele, megértő, néha vicces lenni.(bocs az enyhén szólva gyatra fogalmazásomért.)

2017. márc. 11. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény lány egyszerűen nem tud dönteni. Írtad, hogy más is próbálkozik nála, lehet, hogy ő is tetszik neki meg te is. Ne siettesd. Bár ha nem tud egyértelmű döntést hozni, akkor egyikőtökbe se szerelmes úgy igazán. Mindenesetre továbbra is legyél vele kedves, éreztesd, hogy fontos neked, de ne támadd le többször, hogy jöjjön már össze veled, mert a túlzott nyomás hatására kiábrándulhat belőled. Ha úgy érzed, a másik srác nem érdekli többé, akkor egy alkalmas pillanatban felvetheted újra.
2017. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal jelezted, hogy tetszik neked, hogy belikoltad a képeit? Ennél kicsit egyértelműbb célzások is léteznek.
2017. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem azt mondom, hogy nyomulj rá, de azért éreztesd vele, hogy szeretnéd őt. És ne csak haverkodj vele, mert akkor csak az maradsz! Közeledj hozzá, hívd el valami közös programra, hogy előrébb juss! Sok sikert :)
2017. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. márc. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!