Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Mellesleg mi a véleményetek a témával kapcsolatban?


14/L



2017. márc. 11. 18:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
nem létezik igazi....max érdekbarátság, de az meg nem hosszú életű. a te korodban még úgy tűnhet, de előbb-utóbb valamelyik fél többet akar....
2017. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Igenis létezik. Nekem is van fiú barátom. Egyikünk se akar többet. Már kiskorunk óta jóba vagyunk és csak barátként szeretjük a másikat.
2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Van, legalábbis nekem, de ha bejösztök egymásnak lehet több, de vannak olyan lányok akikkel már letosztáztuk hogy nem lessz semmi.
2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok lány barátom van, talán több mint fiú... Szerintem senki nem akar senkitől semmit. :D

16F

2017. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%

Létezik. Csak az mondja hogy nem létezik akinek nincs/és vagy nem jött össze.

Ez van.

2017. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
41%
csak ideig-óráig létezik... idő kérdése hogy mikor fog valamelyik többet érezni
2017. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
Haverság igen, igazi mély barátság nem. Fiú haverom van pár, nem is kevés, illetve kétszer hittem azt, hogy van egy igazi fiú barátom. Az egyik nemrég mondta el (már nem vagyunk olyan jóban), hogy ő valójában mostanáig szerelmes volt belém, a másikkal meg két éve járunk. Ott mindketten sokkal többet éreztünk.
2017. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%
A barátság az csak egy illúzió két ember között. Tökmindegy milyen neműek. Érdekek mindenek felett...
2017. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Fruzs33 ***** válasza:
71%

Nézőpont kérdése....van,aki szerint létezik,és van,aki szerint nem.

Igen sokan feltették már ezt a kérdést,és nem tudom hányadikra válaszolok most,mert olyan sokat megválaszoltam már....de szerintem létezik

16/L

2017. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
42%
Én még nem találkoztam vele,pláne nem hosszú távon.Igazi mély barátságnak nem sok az esélye...
2017. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!