Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy nem pusztul ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem pusztul ki a Föld, de mégsem merem megszólítani, megismerni azt a lányt, aki tetszik. Akárhány lánynál próbálkoztam, csak barát kellett nekik. Mit csináljak? Hogyan?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön két féle komment. "inkabb legoz" meg a "szolicsd meg". Szerintem utalgass neki,hogy csak neki tűnjön fel. Szerencse, hogy itt nincsenek trógerek,mint az egyik kérdésemben, hogy azért lennék szánalmas,mert akibe feltétel nékül szerelmes vagyok, annak van egy barátja és mára ki nem állhatom. Természetesen az illetők nem írtak nevet,csak fröcsögtek élezet nékül. 16/f
2017. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!