Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lany fiu barátság, lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany fiu barátság, lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés
Egyik lany batatomba szerelmes lettem mit tegyek hogy összejöjjön? Nagyon sok fiu batatja van a lánynak amit nem csodálok mer gyonyoru lany es enis a barátja vagyok,,.. Vagyis en sokkal tobbet erzek iránta es nem merem elmondani neki ezt :/ ti mit tennetek? Attol felek ha bevallom neki hogy ő eletem szerelme mert egyebkent tenyleg az, akkor nem lenne a regi a barátságunk es ami legjobban fájna hogy elutasittana :/ Hogy adagoljam be neki szep lassan nem olyan feltűnően hogy szerelmes vagyok belé? Tehát igazabol abban Segítsetek hogy hogy érjem el hogy rájöjjön hogy velem jo lenne egyutt es ő is viszonozza a szerelmet, egyszóval Segítsetek legyszi hogy jöjjek ossze vele adjatok tippeket meg hogy hogy csjlinaljam igy lassan hogyne legyen feltűnő.. Remelem értitek, bocsi nagyon szarul fogalmazok tudom :/ 15f

2017. márc. 19. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Te meg adj tippeket pls mit kezdjek azzal a forgatókönyvvel amit körbemetélt már vagy 10 másik ghostwriter akikről sose hallottam és erre benyögik nekem, hogy akkor esetleg...tudod megveszik és 10 év múlva film lesz.


Hidd el tesó együtt érzek veled, nem egyszerű az ilyesmi de gondolj arra, hogy egy lánnyal semmi extra nincs, az még nem probléma.

Én is túlspiláztam dolgokat de kár volt, a neheze csak most jön.

Menj oda, adagold be szép lassan.

Beszélgess vele v vmi.

2017. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, próbálj egyre többet egyedül lenni vele, meg beszélgetni. Csak legyél magabiztos és látszon rajtad, hogy tetszik. De csak lépésről-lépésre. :)
2017. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen probalok vele sokat egyutt lenni.. Ezzel nincs is gond
2017. márc. 20. 15:32
 4/4 A kérdező kommentje:
De egy barátnak hogy adjam be hogy szerelmes vagyok bele? Mivel tudom felhivni valahogy arra hogy szeretem ugy hogy ne legyen tolakodó meg feltűnő se nagyon?
2017. márc. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!