Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó megoldás? (a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás? (a többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Még tavaly októberben egy lány osztálytársammal, aki fél évvel idősebb, ittunk egy hétvégi kiránduláson, Horvátországban. Csak mi ketten voltunk. Még egymás mellett is feküdtünk egy takaró alatt (bár lehet, ez csak a pia miatt volt). Ekkor csak haveri kapcsolatként fogtam fel az egészet. Utána a suliban osztálytársi viszonyt ápoltunk. Ezidőtájt elkezdtem beszélgetni egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal, akibe még anno hetedikben szerelmes is voltam, de tettlegességig nem fajult a dolog, nem nagyon volt partner. Aztán most, hogy ő is kolis lett, szinte napi szinten látjuk egymást. Egy-két hétig beszélgettünk, aztán abbamaradt.

Téli szünetben rámírt a másik lány, hogy van-e kedvem menni hozzá szilveszterezni. Nyilván igent mondtam. Ott voltak a barátai is, egyedül csak őt ismertem. A buli jó volt, állítólag még bókoltam is neki (én erre nem emlékszem). Aztán másnap, mikor hazabuszoztam, egy különös érzés fogott el. Hiányzott valami, amiről azt hittem, hogy a buli hangulata, de nem. A lány hiányzott. Beleestem. Én ezt először nem akartam, de végülis szerelmes lettem belé. Aztán ezután március elejéig naponta beszéltünk. Visszaértünk koliba, és írogáltunk éjjel 10-ig. Februárban a suli bálon táncoltunk, majd ismét elmentünk inni néhány ismerősünk társaságában.Ezután csak ketten maradtunk, és tartottunk egy elég komoly beszélgetést. Most már nem beszélünk, és azt érzem, hogy kevésbé nyit felém. Elkezdtem kevesebbet érezni, de most már ott tartok, hogy semmit nem érzek, de nem akarom elengedni. Most pedig újra érdekelni kezdett a másik lány is. Fogalmam nincs mit kezdjek a kialakult helyzettel. Minden nap gondolkodom ezen, de egyszerűen nem tudok dönteni.



2017. márc. 20. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát,velem is nagyon hasonló dolog történt....

Hogy mit tudsz tenni? Semmit....

Jönnek majd a válaszok hogy valószínűleg eggyiket se szereted,mert van A ÉS B,és ha A jólenne,nem kellene B,viszont ha B akkor nem kellene A.

Nemfogsz tudni nagyon választani,az egyik biztos hogy hiányozni fog.

2017. márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!