Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha csak szenvedé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha csak szenvedés van?

Figyelt kérdés

Folyamatos szenvedés van a barátnőmmel, rengeteg problémánk van. Szakítás lenne talán a legjobb opció, de még sem tudja egyikünk sem kimondani, hogy vége végleg. Van bárkinek ötlete, mit tudnék tenni? Nagyon nem jó a kapcsolat, folyamatosan 0-a körül mozog az életkedvem, stb... Akit érdekel, bővebben is kifejthetem privátban.


Ötlete valakinek? Problémát jelentenek, hogy ilyenek járnak a fejemben, hogy mi lesz, ha szakítunk, mással lesz, mással fog szexelni, stb... Lesz-e kesobb valami kozottunk, mi lesz ha megbanom, stb.... :/



#szerelem párkapcsolat problémák
2017. márc. 21. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet neked is nyomorod, nincs is baj, de próbáljátok közösen megbeszélni, nem baj ha nincs mindég jó kedved, de ha vele vagy, próbálj neki örülni :)

Hidd el, jó tanács , nem érdemes sok kis szaron veszekedni hidd el :) én is jártam így és olyat dobtam el , amit azóta is bánok :'(

22f

2017. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez van. Irj egy kicsit hosszabban egy privit hatha tudok segiteni
2017. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig egy olyan kapcsolatban, ahol aránytalanul több negatívumot kapsz, mint pozitívumot, ha nem akarsz (akartok) tönkremenni, akkor muszáj lesz szakítani.

Egyébként mik okoznak problémát? Nem lehet valahogy megoldani?

2017. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérled fejtsd ki.:)
2017. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!