Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki lenne ha tovabb beszélnénk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha tovabb beszélnénk?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap szakított velem...es nekem hihetetlen hianyzik..vele mindig hosszasan elbeszélgettünk bármiről es en különösen olyan vagyok akinek muszaj beszélnie valakivel mert belehal ha nem beszélheti ki a dolgait...ő volt az egyetlen akivel beszéltem es aki meghallgatott bármi volt...de em tudom hhogy ezek utan milyen lenne...kialakulna egy barátság? Vagy gaz lenne? En nem birom ki nélküle...alig egy napja nem beszélünk es megőrülök... de nem tudom mit tegyek

2017. márc. 22. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Áh csak szerelmes vagy. Azért érzed így.

Idővel elmúlik. majd mondom hogy mit tegyél.


Lehet majd barátság, de most nem. El kell felejtenetek egymást. hogy a szerelem miatt termelődött hormonok (amitől ezt érzed) lecsökkenjenek a szervezetedben.


Úgy csináld hogy mindig 1 napot próbálj túlélni!

Tehát MA csak a mai napot! estig. reggel 1 picivel jobb lesz.

Egy idő után lecsökken ez a hormon, és nem leszel ideges.


Majd sok idő múlva lehet barátság, de most ne beszélj vele.

Sportolj, mozogj sokat, az segít lepergetni 1 napot.

2017. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!