Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt,akit imádok. De van barátja. Ma valamiért rossz hangulata volt és a barátja nem nagyon volt a közelében.(nem szakítottak) Nagyon aggódtam érte,de csak annyit ír,hogy semmi,meg minden rendben,meg ilyen hazugságokat. Összevesztem Facebookon vele és ilyent vágtam rá,hogy "Miért nem mondod el az igazat? Amugyis mindent megkapsz",majd ő visszaadás képpen a beszédemhez kitért,hogy mekkora bunkó vagyok. Annyira szeretem és haragszom hogy hazudott,de mégis megbántam. Nem tudok mit tenni. 16/f

2017. márc. 22. 20:24
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem kérj tőle bocsánatot hogy... Sajnálod hogy ilyen voltál vele csak láttad rajta hogy kicsitt el van keseredve. Nem akartad megbántani csak szeretél volna segíteni!

Szerintem legyél vele őszinte meg údvarias.

2017. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy picit. pár napot.

Utána őszintén kérj bocsánatot tőle.

és mondd el neki hogy MIÉRT írtad azt amit írtál.

azt is írd majd meg neki hogy tetszik neked.


a csaj azt fogja mondani rá hogy: oké semmi baj. vagy bármit.

ne csinálj semmit. megint várj.


neki kell lépnie. mert már tudni fogja hogy mit érzel.

esteleg 1 hónap mulva megpróbálhatsz egy mozit. elhivod. ügyesen: hé figyelj épp van 1 jegyem moziba, haverom lemondta! eljössz? ne menjen már kárba fa*szom. :)

2017. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azon a részen sértődött meg, hogy "Amúgy is mindent megkapsz.". Megis szerinted ezt mire velje????


Ez a szándékodtól függetlenül (bár nem tudom, hogy ezzel mit akartál) totál ugy hangzik, hogy egy közönséges ribinek gondolnád.


Bocsánatkérő szöveg: "Ne haragudj, nem szerettelek volna megbántani. Mondtam valami olyat, ami nagyon durva volt, beismerem, de igy utólag tényleg azt gondolom, hogy teljesen meggondolatlan voltam. Kérlek, ne haragudj rám! Nagyon megijedtem, hogy valami komoly bajod van es csak segíteni szerettem volna. Mégegyszer bocsánat."


Ezután azt írsz, amit csak akarsz. Elkoszonhetsz, indíthatsz beszélgetést, vagy kerheted, hogy írjon, ha megbocsát Neked, ez toled függ.


De ha barátja van, akkor ne hajts ra, annak a Te szempontodból es a lany szempontjából sem lesz jo vége.


Sok sikert! :)

2017. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!