Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókos történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos történetek?

Figyelt kérdés
Igazából ezer olyan kérdés van, hogy hogyan kell csókolózni,milyen az első csók, de engem most a saját történetetek érdekel, ami lehet aranyos volt, vagy ciki, vagy kicsit béna, de azért jó...:D Remélem értitek mire gondolok:))

2017. márc. 22. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 évesen volt,a jelenlegi párommal,akivel egyidősek vagyunk(19évesek)

Egy napja voltunk együtt,amikor másnap találkoztunk,nyár volt,sétáltunk a városban,majd dél körül leültünk,beszélgettünk,s épp akkor nem rá néztem,hanem csak a tájat,mikor megszólalt,hogy "Kérem a szád!" ránéztem,s megcsókolt. Persze aztán én meg adtam neki egy másosikat,stb stb. Szóval aranyos volt,mesélte,hogy azt érezte,hogy ezt a lányt meg kell csókolnia,s filózott,hogy de hogy csinálja,hiszen még sosem csókolt meg senkit,s nem gondolkozott,csak ahogy jött :D

Nekem az egy nagy nagy bizonyítás volt,hogy ez a kapcsolat nagyon más lesz,mint az előzőek,s tényleg jól éreztem :D

2017. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó basszus, hát fura emlék.

Ágyban feküdtem, a csaj mellettem. Mert együtt aludtunk. Alvás volt simán életünkben először.


Reggel, a kisütő nap első sugaraiban szemeztünk és valamit mondtunk egymásnak. És ő nekem esett.

Elsőre túl puritán durva volt a csók, pedig én pasi vagyok.

2017. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az első az borzalmas volt, utána volt még több fiúval. A mostani párommal varázslatos volt, imádok rá visszagondolni. :)Egy hónap chatelés után leutazott hozzám pár napra, este találkoztunk, iszogattunk a kertben, már jó részegek voltunk mikor hívott pisilni. Kicsit hátrébb mentünk, ekkor álltunk a lábunkon, közelebb húzódtunk egymáshoz és megtörtént!!! <3 Minden pillanatára boldogan emlékszem vissza, vele minden egyedi, különleges ééés fantadztikus volt az elejétől kezdve. Elvarázsolt. :)
2017. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, egy szorakozo helyen megismerkedtem egy lannyal, tancoltunk aztan kimentunk es megtortent...utana kb 2 hetig voltunk egyutt
2017. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX válasza:
Ha jól emlékszem 7.-es koromban volt talán iskolatárs lánnyal egy üvegezés után valami házibuliban :) !
2017. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, hazakísért a srác és lesmárolt.

Ellöszöntünk, aztán elindultam a házba és rácsapott egy olyat a seggemre hogy szerintem anyuék is meghallották.:E

2017. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam..eletem elso barátnője volt. Ritkán találkoztunk de akkor mindig nagyon örültünk egymásnak. Es csak adott egy par puszit a nyakamra..mondom en is megpróbálom hogy kell..es szepen lassan puszilgattam,majd mar az arcát amig eljutottam a szájához...csodás erzes volt..es örömében hatalmasatt ugrott... majd este meg irta hogy istenien csokolok..meglepődtem mert eletem esloje volt... :3
2017. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15 voltam, a barátom 17. Aznap találkoztunk elsőnek úgy, hogy nálunk is aludt. Ültünk az ágyamon egymással szemben, és egyszer csak közelebb mentem és megpusziltam. Csak úgy jött ez az érzés. De az csak egy szájrapuszi volt. Elmentem másik szobába aludni, de végül visszafordultam és egy nyelves csókkal is megcsókoltam. Neki is és nekem is az volt az első csókunk, és az első kapcsolatai is mi vagyunk egymásnak. Azóta is együtt vagyunk és szerintem nem vagyunk már olyan bénák mint annó az elsőnél. De mindenesetre szép emlék. ❤
2018. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!