Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be a fiúnak, hogy tetszik? (Bonyolult)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit három éve ismerek és első perctől szeretem. De sajnos annyiszor megsiratott, hogy már csak tetszik, nincs meg a szerelem, bár ki tudna alakulni. Vannak hullámvölgyeink, hiszen, volt, hogy oda mentem hozzá beszélgetni, és utánna egész jó volt a kapcsolat köztünk.(állandóan mosolyogva köszönt, volt hogy egy nagy 8szor is, és mindig csillogott a szeme, szóval feltételezem hogy én is tetszhetek neki...) Ám nagyon sokszor volt egy csoport egyel alattam lévő lánnyal. Az egyikőjüket konkrétan ölelgette. (Emiatt sírtam)De én is láttam, hogy a lány húzta vonta, és amikor lehetett választani (mindketten a fiú közelében voltunk) akkor inkább nekem köszönt mosolyogva mint a lányra figyelt. De amúgy ők nem járnak. (Emiatt a csaj miatt bunko voltam vele, és nem lépett, köszönni sem köszön....ez a hullámvölgy legmélyebb pontja)

Mivel nagyon nem tudom hogy most mi van, eldöntöttem, hogy megkérdezem a fiútól hogy most hogy állunk, mert nekem tetszik. Ne mondjátok hogy ne, mert úgy vagyok vele hogy mindegy ha nem,(3 éve nem tudom hogy mi van) de örülnék azt mondaná hogy ő is szeret....vagy valami ilyesmi. Szóval nem félek a visszautasitástól.

Hogyan kérdezzem meg tőle a nagy, mindent eldöntő kérdést?

14/l

15/f



2017. márc. 23. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez engem is érdekelne mert ugyan ez van velem is! 13/L
2017. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán mond el mit érzel. Te is mondtad hogy nem félsz a visszautasítástól, így tul.képp tökmindegy hogy kèrdezed meg, szeret szeret ha nem nem. Remélem összejöttök, sok sikert!
2017. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2017. márc. 23. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ugy hogy "tetszel"
2017. márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de mikor oda megyek hozzá, akkor nem mondhatok annyit, hogy szia, tetszel. Persze, nem vagyunk ismeretlenek egymásnak, de ez még így is fura. Esetleg, valami más ötlet?
2017. márc. 25. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most leírom hogy a te esetedben én hogy mondanám el neki.

"Szia, szeretnék veled valami fontosról beszélni. Már nagyon régóta érzek valamit irántad, és úgy érzem ezt te is viszonzod. Vagyis nekem nagyon tetszel, és szerelmes vagyok beléd és szeretném tudni hogy te is ezt érzed-e és lehetne valami közöttünk, több mint barátság. Ha nemet mondasz tiszteletben tartom, ha igent én leszek a legboldogabb. Na mit mondasz? Leszünk barát és barátnő?"


Kb ennyi, remélem ihletet nyersz belőle;)

2017. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. márc. 25. 22:07
 8/8 Bakos G. Bence ***** válasza:
Mi lett?:-)
2021. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!