Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyik fiú haverom fülig szerelmes belém, én viszont kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik fiúismerősöm, akivel már régóta jóban vagyok, elmondta, hogy fülig szerelmes belém, csak rám tud gondolni, s nagyon tetszem neki mint nő. Tudja, hogy van barátom, akit szeretek. Nem akarom megszakítani a haverommal a barátságot, de mit lehet ilyenkor tenni szerintetek?

2017. márc. 23. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem baj, hogy már tudja, erősítsd meg, hogy szereted a barátodat, és ő pedig nem jön be neked, úgyhogy sajnálod, de nem lehet köztetek semmi. Mindenképp legyél kedves, de teljesen egyértelmű, ne kelts benne hamis reményeket. Csak akkor szakítsd meg a barátságot vele, ha nem áll le és tovább próbálkozik.

2017. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ne kelts benne hamis reményeket, szakítsd meg a barátságot:)
2017. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!