Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normalis dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog?

Figyelt kérdés

Van barátom lassan fél éve. Szuleim teljesen ellene vannak,pedig nem is ismerik...Eleg nehez nekem igy es emiatt nem alszom,fogytam is stb.. Folyamatosan azzal jonnek,hogy mikor szakitunk mar..pedig nagyon szeretjuk egymast..

En teljesen ugy erzem,hogy mas embert nem tudnek szeretni,hogyha mi szétmennenk..Nem tudnam elkepzelni,hogy massal legyek,mas oleljen meg stbstb..

Ez mennyire normalis? Tudom,hogy egyszer ugyis vege lesz mert mindennek vege egyszer,de ezt nem most akarjuk. Ha szet is mennenk(amit nagyon nem akarok) leszek valaha meg szerelmes?


16/L



2017. márc. 25. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
en inkabb azt nem ertem a szuleid miert ellenzik ennyire hogy legyen valakid.. 16 evesen mar nem korai + meg kell lenni az egeszseges bizalomnak a szulo es gyermek kozott.. bizniuk kell benned hogy okosan csinaljatok a dolgokat es nyilvan nem fekszel le fuvel-faval hanem szerelmes vagy.. egy fiatal eleteben termeszetes fejlodes az elso nagy szerelwm megtapasztalasa. nem egeszseges ha a szulok ebben gatolnak. az viszont normalis hogy most ugy erzed nem tudsz massal lenni hiszen szereted... :) ulj le a szuleiddel oszinten beszelni errol. meg kell erteniuk hogy a boldogsagod utjaba allnak ezzel es nem kell mar ugy felteniuk mint egy 10 eves gyereket.. :) a mi csaladunkban sosem volt ilyen gond anyaek szerencsere megertoek es segitokeszek ezekben a dolgokban is :D 18/l
2017. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

A "tiltasuknak" fo oka az hogy csak felig magyar.Elmondtak hogy az elejen azert engedtek meg,mert hogy ha tiltjak hogy ne talalkozzunk az csak rosszabb.En is elmondtam,hogy igen valoban rosszabb mert aki tilt,hazudni tanit,ergo ha azt mondjak nem talalkozhatunk ugyis fogunk de akkor titokban es az senkinek sem lenne jo.Igazabol egy jo bizalmi kapcsolatom van szuleimmel (vagy lehet,hogy csak volt) sosem hazudoztam,es valoban nem fekszem ossze fuvel-faval,mostani baratommal sem fekudtunk meg le. Megis egyre nehezebb nekem,hogy azt mondjak O nem johet ide en pedig nem mehet at baratomhoz.. Fogalmam sincs mar mit csinaljak de az az egy fix,hogy szeretem.

2017. márc. 25. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval félig roma? Akkor ne csodálkozz.
2017. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért lenne baj, ha valaki félig cigány, vagy félig néger, román, vagy bármilyen? nem kéne ilyen sztereotípiákhoz ragaszkodni, mert ezek teszik tönkre a világot.. nemzetiségtől függetlenül bárki lehet egy nagyon jó ember, és ha a kérdező annyira szereti, akkor kétlem, hogy baj lenne az illetővel. ez kb ugyanolyan, mint amikor azért ítélnek el valakit, ahogy kinéz.. ki nem állhatom az ilyet
2017. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!