Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehetetlen volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetetlen volna?

Figyelt kérdés

Most 12 éves vagyok és van egy fiú aki tetszik és én is tetszem neki. Mivel még ilyen kicsik vagyunk nem nagyon tudunk még mit kezdeni a helyzettel.

Igazából lehetetlen volna fenntartani az érdeklődését amíg kicsit idősebbek leszünk?

Előre is köszi!!!❤



2017. márc. 26. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, egy próbat mindenképpen megér :)

14/L

2017. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Menjetek el együtt fagyizni, moziba. Szervezzétek össze a családot és menjetek együtt kirándulni. Barátkozzatok vagy mikor mentek valahova fogjátok meg egymás kezét. Akár egy puszi is lehet, ha már nagy a szerelem. Egy kapocsolat nem csak akkor boldog, ha állandóan szex van. Lehet így is, és szerintem ez is egy nagyon jó kapcsolat lenne, ami találkákból áll. A szexel ráértek 17-18 évesen.


Sok sikert! :)

2017. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen!
2017. aug. 6. 09:38
 4/4 anonim válasza:
jutottatok valahova? :3
2018. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!