Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a srác, aki bejön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a srác, aki bejön a legjobb barátnőmnek is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából nem ilyen egyszerű. Szóval van a srác aki az egyik legjobb barátnőmnek is bejön de neki régebb óta, bár nekem is hosszabb ideje. Közben "találtam" magamnak egy másik srácot, aki szintén tényleg eléggé bejön, de félek, hogy csak azért van ez, és azért szerettem bele a másikba, hogy a barátnőmmel ne vesszünk össze. Ő amúgy nem tud arról hogy én is érzek valamit iránta. Illetve amit még hozzátennék, az hogy közelebbről egyiküket sem ismerem, de egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék feléjük közeledni. Mi kilencedikesek vagyunk ők nagyobbak.

Még annyi, hogy másik barátnőim mondták, hogy én nem szerelmes vagyok, csak az érzést szeretem. Nagyon sokszor érzem magam szarul az ilyen fiús témák miatt, meg bármilyen fiút megismerek, mindig a szerelmet keresem benne, de nem tudom hogy összejönnék e velük. Ahhhj ez elég összevissza lett, de remélem valaki megérti, és tud nekem segíteni :DD


2017. márc. 26. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondtad mind kettő bejön de egyiket sem ismered közelebbről. Ez azt jelenti hogy nem vagy szerelmes csak bejönnek, mint ahogy pl.: nekem is sok lány bejön akit az utcán látok de nem vagyok beléjük szerelmes mert nem ismerem őket, ahhoz hogy szerelmes legyél ahhoz ismerni is kell az illetőt, kitudja lehet jól néz ki, közbe meg egy debil :) "A külső ami megfog, a belső ami megtart." Ahhoz hogy megtudd hogy összejönnél-e velük ismerd meg őket :D Remélem tudtam segíteni :)
2017. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen tudom, de azért persze tudok róluk dolgokat, mert vannak összekötő ismerőseink, de tudom nem az igazi :/
2017. márc. 26. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak fiúba :D Ne aggódj ez később sem fog változni. Én is ugyanúgy mint annó 9-es koromba most 19 évesen is beleszeretek olyan lányokba akiket nem is ismerek normálisan.

Amúgy nem lehetne ezt letisztázni valahogy? Mármint egyszerűen megtudni hogy a srácnak vajon melyikőtök tetszik? Valami haveron keresztül kipuhatolni -bár ebből nagyon nagy szarkavarások szoktak lenni- mert akkor tökmidnegy hogy a barátnődnek előbb tetszett ha mondjuk te jössz be a srácnak nem?

2017. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor rohadt szarul érezném magam :DD Mondjuk nyilván akkor is ha nem, de szerintem az tönkretenné a barátságunkat :/ :D
2017. márc. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!