Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok neki mindig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok neki mindig csak egy második lehetőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! (elég hosszúra sikerült az ismertető) Arról van szó, hogy van egy srác akit már egy éve ismerek. Egyik barátnőm révén találkoztuk, majd a srác felhozta az ötletet, hogy ismerjük meg egymást. Én belementem ebbe, így elkezdtünk beszélgetni facebookon, és a közös suli miatt a szünetekben is találkoztunk. Egyszer elhívott találkozni, mert volt egy kis szabadideje, és elkezdett nekem mesélni arról hogy miként csókolózott a kiszemeltjével. Én csak hallgattam, ahogy áradozott róla és közben egy kicsit rossz érzés fogott el pedig nem éreztem iránta többet barátságnál. Pár nappal később kiderült, hogy már egy ideje járnak azzal a lánnyal, utána hanyagolt is engem, majd amikor szakítottak ismét kezdődött ez a „találkozósdi”. Ismét képbe jött egy újabb barátnő és hanyagolni kezdett… Egyszer azonban megint írt ráadásul kérdőre vont, hogy miért nem írok neki mostanában illetve, hogy olyan keveset lát és miért van ez. Ezt én annyival elintéztem, hogy barátnője van, és nem fogok neki írni azért hogy utána féltékeny legyen a csaj. Kb egy héttel ez a beszélgetés után szakítottak, és megint elkezdett írni facebookon illetve a suliban is találkoztunk. Múlt héten megláttam, ahogy egy másik lánnyal beszélget, ami nem is zavart volna, de közben végig engem bámult és nem bírt annyit mondani, hogy szia és ez az amire én ugrok ha valaki annyit nem bír kinyögni, hogy szia… Na de nem is ez a lényeg, hanem utána összevesztünk ezen, hogy nem bírt köszönni. Azóta nem ír, nem is látom a folyosókon és hiányzik. Őszintén szólva, nem értem, hogy ezek után még miért foglalkozok vele. Miért használja ki a kedvességemet, és azt hogy én mindig beszélek vele? Esetleg érezhet valamit irántam? Bár én ezek után már nem hiszem. Köszönöm, hogy elolvastátok a történetemet! Remélem tudtok segíteni, nagyon megköszönném! 15/l

2017. márc. 26. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert te megelégszel azzal, hogy csak egy második vagy.
2017. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel :D Te egy barát zónás lelki szemetes lehetsz neki. Nem csak a lányoknál van barát zóna. :D Ejtened kéne a srácot, néha fel kell égetni a hidat hogy ne menjünk át rajta többet, ezzel most nem azt mondom hogy blokkold xd (de pont azt mondom:) viccelek xd) adj felé valami jelzést, hogy ezt nem csinálhatja veled... Mert neked ez így nem hiányzik. De mivel látod mit csinál... szerintem nem igazán érdekled, ha téged meg érdekel ő akkor meg csak magadat kínzod...
2017. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat, tényleg ez jön le belőle!De elegem van ebből, és nem elégszek meg vele. Mit mondjak neki? Vagy egyáltalán érdemes vele foglalkozni?
2017. márc. 26. 16:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is! Többször voltam már úgy vele hogy jó akkor én itt befejeztem többet nem beszélek vele és elfelejtem, de sosem sikerült.
2017. márc. 26. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre nem jössz be neki annyira, hogy téged akarjon.


A szerelem szexuális vonzódáson alapul. ennyire egyszerű.

2017. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2017. márc. 26. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt kell mondanom de csak kihasznál. Ha nincs ló jó a szamár is feelin..
2017. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazatok van teljes mértékben :( ment a zöld kéz mindenkinek :)
2017. márc. 26. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet az elején még érdekesnek talált, aztán úgyérezte veled nem szeretne többet és ezért olyan barátként vett akinek mindent elmondhat. Azt szerette volna, hogy telégy az a pont amikor minden fejetetejére áll de te akkor is ott vagy neki mint barát. Minden esetre azis lejött, hogy nemtudja mit akar és ezek az emberek a legveszélyesebbek mert csak összezavarnak még téged is.
2017. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..én két évig voltam ilyen "zónában" ő megmondta hogy szeret de nem akar semmit -gondoltam ezt még meggondolhatja menet közben..- .. de nem..sok-sok szenvedéssel járt ezért hagytam a fenébe. Az exemmel meg ma jöttem össze, imád..:D
2017. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!