Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy ez már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy ez már barátzóna?

Figyelt kérdés

Hali!

Van egy fiú akit 10 éve ismerek, és nemrég elkezdett elég sokat írni nekem.

Tegnap előtt volt egy buszos kirándulásunk az osztállyal.

Ő mögöttem ült, és nagyon jól elvoltunk!

Zenéket mutatott, beszélgetett velem, hülyéskedtünk.

Majd a végén valaki a busz hátuljából bekiabálta, hogy ha valakinek nincs hol aludnia az osztályban aludhat nála.

Mire ez a fiú megkérdezte halkan a társától, hogy én nem akarnék-e nála aludni!


Esetleg megtetszettem neki, vagy csak havercsajnak gondol?


Ha valaki kérdezi, hogy miért kiabálták ezt be annak szívesen kifejtem. :)

Köszi!



2017. márc. 26. 17:25
 1/8 anonim válasza:
Szia! Attól még hogy régóta ismeritek egymást nem feltétlenül van forever friend zone :D én elképzelhetőnek tartom hogy ez a 10 év alatt belédszeretett. Hány évesek vagytok? :)
2017. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Életkort nem mondanék mert jön, a "túl kicsi vagy ehhez!!!4!", pedig ez nem teljes mértékben van így! :)

De az értelmesebbeknek elmondom szívesen!

2017. márc. 26. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejtheted:) 14/l
2017. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hasonlo volt nalam, korod?

15/L

2017. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Leírom hát a korom.

12/L (közel 13)

De kérlek csak értelmes vláaszokat adjatok, ne kezdődjön a túl fiatalos sztori! :)

2017. márc. 26. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

simán lehet, hogy tetszel neki. attól, hogy valaki egyszer a barátod volt, és baráti viszony volt köztetek, később simán lehet, hogy belédszeret.

mondjuk megismerkedtél vele 3 évesen a homokozóban, akkor azért nyilván nem nőként tekintett rád a srác, aztán most tinikorra megváltozott...

A barátnőmet én is még az általánosban ismertem meg, még csak barátok sem voltunk, csak osztálytársak, egy olyan kis csúnyácska, kellemetlen lánynak tartottam, alsóban, aztán én elmentem 8 osztályos gimibe, és alsós kora óta nem is láttam egészen egyetemig... aztán úgy hozta a sors, hogy egy egyetemre, sőt egy ilyen tanulmányi csoportba is kerültünk, és tök jól kijöttünk egymással az egyetem elejétől, és hát nagyon szép nő lett belőle, irántam is nagyon érdeklődő volt, aztán végül is ott találtuk magunkat, hogy járunk most már jó 2 éve... pedig 10-12 éve biztos, hogy nem gondoltam volna, hogy pont ő lesz majd a párom

2017. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy belédzúgott
2017. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma elég sokat nézett, gondolom tetszem neki :)
2017. márc. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!