Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Oszálytársamnak bevallottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszálytársamnak bevallottam hogy szeretem! Visszautasított elég csúnyán! Tök szar lesz bemenni a suliba .. mit tegyek ilyenkór szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem talált xd
2017. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tennék mintha mi sem történt volna, és idővel nem lesz furcsa...
2017. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az elejen rossz erzes lesz de idovel tulteszed magad rajta. Mindenesetre tegy ugy mintha megsem tortent volna. Ha akinek bevallottad h szereted es kostolgatna vagy barmi. Ne vedd fel magadra ne foglalkozz vele hidd el sokkal jobban fogja majd idegesiteni h mar nem erdekel teged. Jo tanacs: ne osztalytarsat szemwlj ki magadnak mivel vele kell még evekig egyutt tanulnod.
2017. márc. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen kór? Amugy szard le, menj be magabiztosan, legyen neki kellemetlen, hisz te csak oszinte voltal.
2017. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom volt ilyen szituban. Azt mondanám, hogy tegyél úgy, mintha semmi sem történt volna. De olyat ilyenkor nem lehet. Sajnos az az igazság, hogy egy-ket hétig ez ilyen lesz valószínűleg, de ha azt mondod, hogy csúnyan visszautasított,akkor tedd azt, hogy annyira kerulod a társaságát,amennyire csak tudod. Sajnos mást nem lehet csinálni, a masik pedig eszedbe ne jusson nem bemenni, mert az megfutamodas, és gyengének fog tartani. De mindenesetre sok sikert neked :)
2017. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!