Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen alkalmat lehet szervezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkalmat lehet szervezni, ami különleges és egyedülálló?

Figyelt kérdés
Oltárian szerelmes vagyok egy lányba, és tudom, hogy ő is érez irántam, de bizonytalan minden téren. Fél valamitől, de magam sem tudom, hogy mitől.. Én hajlandó vagyok bármit megtenni érte, most lesz 6. hónapja, hogy megismerkedtünk és én már az elejétől fogva érzek iránta, igaz szerelem csak később alakult ki. Sok lánnyal ismerkedtem meg azóta, de egyik sem fogott meg, mindenben ezt a lányt keresem. Szeretem, és nem vagyok hajlandó tágítani mellőle, míg együtt nem leszünk és persze azután sem, mielőtt valaki még félreértené. :D A kérdésem amilyen egyszerű, annyira bonyolult.. Milyen alkalmat szervezhetnék neki, ahol kettesben tudnánk lenni és nagyon tudna örülni neki, és különleges is lenne? Nagyon szépen köszönöm a segítségeket előre is!

2017. ápr. 2. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon el kell keserítselek, és azt kívánom, hogy ne legyen igazam, de valószínűleg nem úgy gondol rád.. Ha gondolod írok privátban.
2017. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el egy étterembe, esetleg valamiféle különleges helyre, erdőbe kirándulni ahol tudod hogy csodás a kilátás, vagy valamiféle kilátóhoz és ott beszéld meg vele a dolgokat hogy mégis hányadán álltok. Szerintem később ha kölcsönös a vonzalom akkor mond el neki hogy szinte mindegyik lányban őt keresed. Nekem ez nagyon jól esne. :)
2017. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!