Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy valakit nagyon gyerekesnek láttatok de valahogy mégis vonzó volt?

Figyelt kérdés
Például egy fiú aki elég kisfiúsan is néz ki és gyerekesen is viselkedik de valahogy mégis tetszik nektek? És vele akartok lenni nagyon? Meg arról ábrándoztok hogy később milyen jó pasi lesz belőle
2017. ápr. 3. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt.

Nem csak a fú, de komoly, szinte már befásult embereket lehet ám szeretni! Sőt...

2017. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Tavaly udvarolt egy fiu, de en visszautasitottam, mert gyerkesen viselkedett es a kulseje is kisfius volt. Idenre egesz jo pasi lett, de meg mindig szornyen gyerekes, ugyhogy nem banom, hogy visszautasitottam.
2017. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég gyerekes vagyok, de tudok komoly is lenni.
2017. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon magyon helyes ismerosom ilyen. Tényleg tökre az ideálom magas, helyes az arca, szemei, haja, fu tényleg magyon jo pasi, de gyerekes.
2017. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!