Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény vagy felejtős?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény vagy felejtős? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem már több mint egy éve. Tegnapelőtt tudtam meg hogy én is tetszem neki de nekem azt mondta hogy ő még nem áll készen ilyesmire. Van még esély, hogy összejöjjünk? 15/L

2017. ápr. 3. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll készen azt jelenti hogy nem azért akar veled kapcsolatot hogy szeressen meg ilyesmik. Nem ér rád . A tetszik nem jelenti hogy szeret is . Érzek tőle jeleket? Mint mosoly , vonzódás , közeledés , elpirulás , levegő kapkodás , viszketés , pozitív aktivitás , ezernyi hurrá .
2017. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jeleket küld mint pl: közeledés, sokszor rám ír, nevet a legrosszabb vicceimen is😂, hosszas szemkontaktust, sokszor fél szemmel látom hogy engem bámul, a barátai elkezdik lökdösni ha odamegyek, stb... Akkor beszéltem a legjobb barátjával is és ő is mondta hogy már régóta bejövök neki, mondta hogy járni akarna velem és megkérdezett volna csak tegnap aztán mondta hogy ő még nem áll erre készen.. Szóval most csak megijedt? Vagy ezt hogy értelmezzem?😐
2017. ápr. 3. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen egy kicsit megijedt de ebbol meh siman lehet valami :D szerintem lehet h meg nem akarta h tudjad, ha azt mondta tetszel neki bizonyara ugy van sot szerintem mar egy ideje biztos bejosz neki ;) meg varni szeretne ez ertheto jobban megszeretne csak ismerni, lehet meg zavarban van de szerintem ez aranyos :D ne zaklasd nagyon ot, ne eroltesd ra h osszejojjetek, varjatok meg :D en drukkolok nektek :D

13L

2017. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!😉
2017. ápr. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!