Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti hogyan jöttetek össze a jelenlegi vagy volt barátnőtökkel, barátotokkal? Aki tud részletes sztorit.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 19:26
 1/5 anonim válasza:
79%

Interneten kezdtünk el beszélgetni, rögtön az első beszélgetés órákig tartott, hajnalig, aztán másnap már élőben találkoztunk (pedig 50 kilométerre lakunk egymástól). És már online tudtam, hogy Ő az, aztán élőben ez csak még inkább beigazolódott. Júniusban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk. :)

19l

2017. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jártam régen zene iskolába és ott énekeltem volt egy fiú szolfézs órákon és nem volt már hely csak mellettem igy oda ült hamar jóban lettünk legjobb barátok volt egy kedvenc ilyen romantikusabb számom ami ilyen fiu lány duettes és azt éneklgettem meg tetszett neki is és a sulimnak van ilyen "tehetség kutatója" és be neveztünk előadtuk nagyon romantikus volt aztán jó pontokat kaptunk örültem én is ő is lementünk megöleltem örömömben aztán mikor elengedtem mélyen a szemembe nézet éés meg csókolt azóta is együtt vagyunk már 3 éve 17/l
2017. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeztem tole, hogy akkor most jarunk? O meg azt mondta hogy ja.
2017. ápr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett egy srác és megtudtam hol lakik és onnantól kezdve arra jártam futni. Tudtam hogy ő is szokott futni szóval reméltem hogy összefutunk. Így is lett. Egy hétig minden nap "együtt" futottunk és gondoltam hogy bejövök neki, mert folyton bámult meg szemeztünk és mosolygott is rám sokszor. Aztán egyik nap nem tudtam elmenni futni viszont elmentem a boltba. Ahol ott volt ő is de én nem vettem észre :D.

Az történt hogy éppen körtéket válogattam a kosaramba amikor valaki kikapta a kezemből az egyiket és elkezdett vele futni én meg persze hogy utánafutottam. Aztán hirtelen megállt én meg teljes erőmből nekifutottam és felborultunk. Nagyot nevettünk az egészen én pedig elindultam vissza a kosaramhoz ő meg jött utánam és csak beszélt beszélt és beszélt. Megkérdezte hogy miért nem voltam futni erre mondtam neki hogy ennyire figyelsz engem? Ettől kicsit zavarba jött de méginkább felkeltettem az érdeklődését. Futócsajszinak hívott amit rohadtul utáltam és utána kettőnkre mutatott és azt mondta: Te és én holnap este a szokásos helyen futunk benne vagy? Ezt már úgy mondta hogy közben hátrált kifelé a sorból én meg megkérdeztem hogy ez most egy futós-randi lesz? De nem válaszolt csak kacsintott egyet és eltűnt. Én teljesen belehabarodtam. Teljesen elcsavarta a fejem a hatalmas egójával, a tök jó kinézetével, a gondolkodásmódjával, azzal hogy fura beceneveket aggatott rám, és azzal hogy mindenhez hozzá tudott szólni, volt saját véleménye és ez által tudtunk vitatkozni. Azt is imádtam benne hogy nem egy papucs srác volt hanem a sarkára állt ha kellett sőt amikor belustultam és semmihez nem volt kedvem akkor engem is helyre rakott.

Szóval másnap kicsit megvárakoztattam nehogy azt higyje hogy egyből megkaphat magának (akkor még nem tudtam biztosan hogy komolyak a szándékai) és aztán futottunk. Persze elkezdett szakadni az eső de egyiknünket sem érdekelte :D. Egyszer csak megállt "pihenni" én pedig futottam tovább. Aztán utolért és hátulról elkapta a derekam, én megfordultam a szemébe néztem és ott a semmi közepén a szakadó esőben megcsókolt. Azóta együtt vagyunk most lesz 2 éve.

18/L 20/F

2017. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen romantikusak...<3
2017. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!