Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiú barátomba! De ma meg megtudtam hogy a legjobb barátnőm szerelmes a srácba! Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Szóval legyen a fiú neve ,,C" !

Egy ideje szerelmes lettem a ,,C" srácba de nem mondtam el a legjobb barátnőmnek aki ma közölte velem hogy szerelmes a ,,C" srácba!

Ebben még az a különös hogy szerintem tetszem a srácnak és talán nekem is azért tetszett meg mert mindig kedves velem meg sosem bunkó stb... De a barátnőm egy tök alaptalan dolog miatt konkrétan amiatt hogy a templomba a fiú rámosolygott és ő elröhögte magát.De úgy nem is ismerik egymást személyesen! És a baratnomnek nem mondhatom el hogy nekem is tetszik a srác meg csak emiatt a templomos sztori miatt max csak fellángolás nem? Ugye az? Valaki nyugtasson meg! Ebben az a borzasztó hogy egyszer a srác elkezdett edzésen énekelni egy számot ami tök véletlen a kedvenc számom....

És azóta ahányszor meghallom ezt a számot ő jut róla eszembe! Kérlek nyugtassatokmeg hogy a barátnőmnél csak egy fellángolás történt?



2017. ápr. 7. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki kedves az nem feltétlen azt jelenti hogy bejössz neki.

Egyébként az a legjobb ha inkább elfelejted a fiút mert tegyük fel ha viszonozná a dolgot és összejönnétek akkor a legjobb barátnőd hogy reagálná ezt le?

Lehet hogy rámosolygott a fiú a legjobb barátnődre de ez sem hinném hogy azért van mert bejön neki.Ennél több jel kell...

A barátnődet pedig elvarázsolta a fiú ami ellen nem tudsz mit tenni.Idővel elmúlik.

Az lenne a legjobb ha elfelejtenéd a fiút...

2017. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a lényeg pont az hogy a srác felém mutat érdeklődést például:keresi a tarsasagom,edzésen(mivel nem egy suliba járunk) állandóan engem les,stb..

És a baratnomnek meg pont most kellett ez előtt 2 héttel elfelejteni egy srácot! Addig tudomást sem vett erről a ,,C" srácról eddig nem is érdekelte nem is ismeri!

És meg az lenne a kérdésem hogy a barátnőmnél csak egy fellángolás történt?

2017. ápr. 7. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg fellángolás, valakit el kell felejtenie és megkereste a legközelebbi helyes fiút, láttam már pár ilyet, de ez nem lehet komoly.
2017. ápr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!😊
2017. ápr. 9. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!