Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit csináljak? 😂

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? 😂

Figyelt kérdés

VIGYÁZAT! HÜLYE KÉRDÉS KÖVETKEZIK!


Van egy fiú aki tetszik és állítólag én is tetszem neki.

Viszont ez a fiú elég bénuszka.

Sokszor el szokott esni, vagy belelép egy rágóba, mond valami hülyeséget (de olyat, amin nem nevetünk, hanem sírni támad kedvünk).

Amikor volt valami ilyesmi helyzet, akkor próbáltam úgy tenni, mintha észre sem venném, hogy ne hozzam olyan helyzetbe, hogy a kiszemeltje látja a bénázását.

De ez neki jó?

Vagy, ha elesik segítsem fel, ha belelép egy rágóba nevessem ki vagy mit csináljak?

Előre is köszönöm!

16/L



2017. ápr. 9. 12:53
 1/5 Ylyria ***** válasza:
100%
Ha tetszik segíts neki. Sőt védd meg. Egyátalán hogy jutott eszedbe kinevetni azt aki tetszik. Ha megteszed csak a hülye bántó osztálytársat fogja látni benned rövid időn belül.
2017. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mármint a kinevetést úgy értettem, hogy viccelődve, hogy oldjam a hangulatot nem cikizve.

Köszi!

2017. ápr. 9. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha valaki tetszik neked előfordul hogy ilyen béna dolgokat csinálsz előtte de nem direkt. Én egyszer leöntöttem magam szörpel a szerelmem előtt.😂

Egyszer meg maszatos volt a szám mert ettem és ő szólt.😂

Egyébként ne nevesd ki nem esne jól neki. És ha elesik segítsd fel.

2017. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszi az ilyen kis viccelődős, poénból szivatós dolgokat, és nem túl érzékeny fajta, miközben segitesz neki ki is nevetheted, de hogy érezze, hogy csak viccelsz és nem tartod gáznak, sőt arinak...

Pl mondhatsz ilyet is:

"Nem hiszem el, hogy te még akkor is ilyen kis édes vagy, mikor pofára esel!"

Meg ilyesmik.

És persze gyakori, hogy a szerelmed előtt leégeted magad, szerencsétlenkedsz egy sort.

2017. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hihi😊

Köszönöm!❤

2017. ápr. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!